Přejít na obsah

UPC a polovicni rychlost


Návštěvník konarider

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Jj, tak toho jsem si nevšiml :D . Asi to předělali, protože si spočítali, že by radši lidi přešli na nové tarify, protože by jim to za tu cenu nestálo. Přeci jenom u Lightu mít 18 Mbps za 794 nebo 20 Mbps za 800 Kč. To bych si radši vybral těch 20 za 800, a myslím, že i většina z nás. Ale teď jim to bude jedno, a tak radši zůstanou na původním Lightu.

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
No tak koukam ze jsou tam u Easy a Light uvedene jeste vyzsi rychlosti nez na tom grafu co zde byl nedavno uveden. :wink:

http://img255.imageshack.us/img255/3271 ... ychxw6.jpg

 

:-) super tak to je potesujici. Ono davat rychlost o 2 Mbps vyssi za 6 korun asi moc koser neni. :-) Ale jinak peknej harmonogram. Konecne trochu hezky serazeny po 5 Mbps.. :-) Sice teda to pulka ledna neni podzim a postupne navysovani se nekona, ale aspon ze tohle.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

A tohoto jste si v PDF s rychlostmi všimli?

Doba mezi vypnutím a zapnutím modemu musí být alespoň 10 minut.

 

Já si doteď myslel, že stačí 10 sekund! :? Navíc mám vyzkoušený softwarový restart přes web modemu.

 

Naštěstí na http://web.upc.cz/klpoz/cz/inf.aspx?problem=B je příznivější čas:

Aby se projevilo navýšení rychlosti je potřeba restartovat kabelový modem, vytažením z napájení na dobu 20 vteřin.

 

:?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1

Tak tohleto ma kamoska v Lisni na netboxu..

 

393501896.png

 

O tom si muzeme UPC jenom nechat zdat.. :cry::cry: mrknete na ten upload.. ja ted mam tretinovy download co ona ma upload..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gonza123

Ale tak na kolejích u vysokých škol se rychlost blíží 100Mbitům;-) a stejně kdo tuhle rychlost využije? Jasne je to fajn, ale mnohem radši bych od upc dostal 5Mbit/5Mbit než 20/1,5..

 

Jinak mám taky jenom poloviční rychlost Lightu (cca 500KB/s), ať stahuji odkudkoliv, má být 8Mbit. Ale když použiji program rapget.rs pro stahování z rapidshare, tak rychlost jede stabilně na 1MB/s... jsem z toho jelen:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Ale tak na kolejích u vysokých škol se rychlost blíží 100Mbitům;-) a stejně kdo tuhle rychlost využije? Jasne je to fajn, ale mnohem radši bych od upc dostal 5Mbit/5Mbit než 20/1,5..

 

Jinak mám taky jenom poloviční rychlost Lightu (cca 500KB/s), ať stahuji odkudkoliv, má být 8Mbit. Ale když použiji program rapget.rs pro stahování z rapidshare, tak rychlost jede stabilně na 1MB/s... jsem z toho jelen:-)

 

:-D Tak to ja teda taky.. no tak polovicni light u me znamena 375 KB/s down. ;-) a jestli ten rychlej rapid neni dan zabezpecenym pripojenim jestli mas premium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Fingon1: A k cemu bys vyuzil takovou rychlost? Jasne, pokud stahujes z torrentu 24 hod. denne, pak asi ano, ale drtiva vetsina klientu to nevyuzije. Vytvaris umele problemy tam, kde nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D Tak to ja teda taky.. no tak polovicni light u me znamena 375 KB/s down. ;-) a jestli ten rychlej rapid neni dan zabezpecenym pripojenim jestli mas premium.

 

Tak teď v lednu by to měli zrychlit na 8Mbit=1MB/s.. mám půlku ty máš třetinu a kousek :-P

 

jj premium účet mám, ale když stahuji normálně přes webový prohlížeč tak to zas jede max z 1/2...

 

Fingon1: A k cemu bys vyuzil takovou rychlost? Jasne, pokud stahujes z torrentu 24 hod. denne, pak asi ano, ale drtiva vetsina klientu to nevyuzije. Vytvaris umele problemy tam, kde nejsou.

 

Jo většinou se to nevyužije a troufám si tvrdit že většína lidí co má tenhle internet nevyužívá jeho potenciál ani z 1/10:-D. Na to icq, idnes a e-mail by jim bohatě stačila 512..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Fingon1: A k cemu bys vyuzil takovou rychlost? Jasne, pokud stahujes z torrentu 24 hod. denne, pak asi ano, ale drtiva vetsina klientu to nevyuzije. Vytvaris umele problemy tam, kde nejsou.

 

Hele prosimte o tom co ja delam se svym pripojenim ti muze byt tak leda vis co. Zacinam te podezrivat ze si snad z UPC.. pac tohle snad nemuze rict normalni zakaznik - jako vety typu k cemu ti bude takova rychlost. Gor kdyz to rekne o uploadu, ktery clovek potrebuje na kvalitni VoIP, nebo server, nebo primy upload znamemu atd.. Fakt teda nevychazim z udivu. Samozrejme ze stahuju i torrenty a i veci z rapidu (o tom co to je, pomlcim), spotrebitel ma pravo vyuzivat svou linku, za kterou si radne plati jak chce.. Samozrejme ty uz si tu vsem vysvetlil ze mas internet na brouzdani a chces mit dobrou odezvu (nechapu teda na co - kdyz zrejme nehrajes ani hry), ale nevnucuj prosimte svuj nazor ostatnim. Ja tu jen hodnotim sluzbu jineho ISP, tak klidecek, peace :-)

Upraveno uživatelem Fingon1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...