Přejít na obsah

UPC a polovicni rychlost


Návštěvník konarider

Doporučené příspěvky

to sme na tom stejne ... 14dni sem bezel na 6mbit/256 .. pak tejden na 2mbit/128 ... pak tejden na 9mbit/512 .. a ted zas 2mbit/128 :( ... no volat tam asi nebudu na to nemam cas :( ... zkusim to vyresit pres kontaktni formular ... a budu chtit slevu ... jako mel sem s nima trpelivost ... ale abych bezel porad na polovine na to uz nervy nenam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme z Mezibori u Litvínova..taky mam polovicni rychlost..volal jsem na UPC a trvalo mi 10 minut nez jsem prosadil svoji ze na me strane zavada neni. operator mi rekl ze polovicni rychlost mam proto ze ma UPC nejaky technicky problem ktery nedokazi vyresit. muze to pry trvat az mesic. pozadoval jsem slevu jinak ze prejdu ke konkurenci. Druhy den telefon od UPC ze se moc omlouvaji a ze jako kompenzaci mam internet na 3 mesice za 1kč. To je sice hezke ale ja pouzivam internet k praci a potrebuji rychle pripojeni. Mate nekdo podobne zkusenosti? Nevite co za problem by mohlo mit UPC ktery muze trvat mesic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Jsme z Mezibori u Litvínova..taky mam polovicni rychlost..volal jsem na UPC a trvalo mi 10 minut nez jsem prosadil svoji ze na me strane zavada neni. operator mi rekl ze polovicni rychlost mam proto ze ma UPC nejaky technicky problem ktery nedokazi vyresit. muze to pry trvat az mesic. pozadoval jsem slevu jinak ze prejdu ke konkurenci. Druhy den telefon od UPC ze se moc omlouvaji a ze jako kompenzaci mam internet na 3 mesice za 1kč. To je sice hezke ale ja pouzivam internet k praci a potrebuji rychle pripojeni. Mate nekdo podobne zkusenosti? Nevite co za problem by mohlo mit UPC ktery muze trvat mesic?

 

Podobne? Ne stejne zkusenosti. Taky net na 3 mes za 1 kc, ale hned v dalsi fakture je chyba, uz jsem ji reklamoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Podobne? Ne stejne zkusenosti. Taky net na 3 mes za 1 kc, ale hned v dalsi fakture je chyba, uz jsem ji reklamoval.
takze oni ti dali slevu a pak ti poslali fakturu kde je nomralni castka? to uz nevim jesi se mam smat nebo ne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nevím jak u faktur, tam zatím zkušenosti nemám (přišla mi první), ale u SIPO bývá problém s časem. Platí se v jiném termínu než je poskytnutá sleva. Takže se to projeví se zpožděním a následně je pak doúčtován rozdíl (přeplatek) v dalším měsíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fingon1 a jak dluho ti rekli ze ten vypadek bude trvat? Me ani nic neposlali na mejla ze se omlovaji..mysleli si ze si polovicni rychlosti asi nevsimnu.. :shock: Jak dlouho to mas snizene na polovinu? Jenom doufam ze to nebude fakt mesic :( A co ti rekli jaka je pricina problemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...