Přejít na obsah

UPC a polovicni rychlost


Návštěvník konarider

Doporučené příspěvky

Návštěvník St@nley
Kdyby sis to přečetl celé, tak bys věděl, tedy pokud se ptáš na to, co jsem psal.

 

Samozřejmě jsem četl všechno, ale nebylo z tvého příspěvku poznat, kdo a kdy ti to řekl, napsal, nebo kdes tu informaci vzal. Teď už to jasný je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny dnes mi byl nainstalován nový modem k internetu UPC Fiber Power 100 místo stávajícího 30MB. Když dám ale měření rychlosti tak se nedostanu na hodnutu vyšší než 60MB na kabelu a v průměru 25MB přes wi-fi. Kanál je nastaven na 802.11n draft 2.0 . Jedná se o router Belkin N1 Vision. Tyto hodnoty mi přijdou jako výsměch chápu že při přenosu přes wi-fi není možné dosáhnout 100% rychlosti ale 25 MB mi přijde opravdu málo i na kabelu 60MB. Při měření rychlosti dřívější rychlosti jsem se vždy dostal v pohodě na hodnoty 27MB apod. takže by podle mě neměl být problém v nějakém rušení. Díky všem za pomoc a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notebook podporuje všechny tyto kanály : Supported PHY Modes: 802.11 a/b/g/n . Jsem z Plzně takže je měřeno v Plzni i v Brně. Psal jsem na UPC a tam mi bylo řečeno že mám zkusit stáhnout soubor z ftp což jsem udělal a nejvyšší hodnota byla 3,4MB a doba stahování cca přes 3 minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pososej všechny iso najednou odsud ftp://mirror.karneval.cz/pub/opensuse/o ... rrent/iso/ a odsud ftp://ftp.zcu.cz/pub/linux/debian-cd/5. ... 4/iso-dvd/

rychlost sleduj v programu network meter http://addgadget.com/

mělo by to vypadat nějak takhle, pokud by ta linka byla hodně hrbolatá, je někde chyba...

nm.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...