Přejít na obsah

UPC a polovicni rychlost


Návštěvník konarider

Doporučené příspěvky

Návštěvník dandal720

No mě už jednou napsali že mám zavolat a pravděpodobně bude potřeba domluvit technika. Bohužel ted odjíždím na týden na kola tak to vyřeším buď až se vrátím nebo to dám za úkol někomu jinému :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník zazaza

Fiber 100, internet instalovany v Piatok - Brno, Veveri. Uz pri instalacii mi technik tvrdil, ze Fiber 50, FIber 100, mam to jedno. A ze ked to budem mat pomale, mam im zavolat, ale aj ak s tym nic nespravia :shock:

 

962108559.png

Viac z toho nevymlatim ani s viacerymi threadmi. Takze volat a dufat, ze s tym nieco spravia, co? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zazaza

Pouzivam linux, takze ziaden firewall ani antivirus.

 

Toto nic moc. Ale pred chvilou ked som nieco tahal z dataport.cz, tak som sa tomu 100 mbps uz priblizil (niekolko threadov, 12MB/s).

2m2gnwn.png

 

Okrem toho ma este ale trapi, ze ked som tahal testovaci torrent z piratebay, tak mi vobec nejde http. Vyzera to na nejake divne blokovanie, z privatnych trackerov som tahal bez problemov.

 

Dalsi problem su nejake vypadky internetu. Obcas nejde nejaky web nacitat, pri tahani cez jdownloader z file hostingov ma to tiez odpaja.

2zguezb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firefox mi taky ukazuje 12 MB/s, Network Meter ale měří správně kolem 12,6, větší soubory je lepší tahat přes FTP klienta - http://screenshot.cz/D6X6E/FP100.png

JDownloader se někdy chová divně, odpojuje, někdy vůbec nestahuje apod., zatim je to takovej nedodělanej soft, rychlost ukazuje úplně nesmyslnou...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zazaza

Filezilla a 10 threadov ten 100 mbps dokaze realne dosiahnut, ale konstantne to na 100 mbps samozrejme nejde.

 

qpnndx.png

 

A tam medzi 50. a 40. sekundou je prave vidiet nejaky vypadok :/

 

Ten Netload skusim poriesit s nimi. Videl som stazovat sa aj inych ludi zo zahranicia, ale ja som doteraz tento problem nikdy nemal (s inymi pripojeniami).

Rapidshare presiel bez odpajania.

 

Btw, konkretne tento torrent som chcel stiahnut na testovanie a uplne mi to blokne http - http://torrents.thepiratebay.org/584040 ... reek_(2010)_DVDRip_XviD-MAX.5840407.TPB.torrent

Urcite to neni poctom konekcii ani nicim podobnym :) To ma byt nejake blokovanie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím,

mám v Brně od UPC zapojený internet fiber power 25. Zdá se mi ale, že je poměrně pomalý, ve skutečnosti je rychlost kolem 10Mbit/s. To vidím z víc zdrojů:

-na měření rychlosti na upc.cz nebo rychlost.cz naměřím cca 7 - 11 Mbit/s download

-stahování např. z rapidshare mi jede maximálně okolo 1MB/s (tj. 8mbit/s)

-zkusil jsem stáhnout ten zkušební soubor ze ftp serveru upc (fiber25_30s), a ten se mi stahuje cca minutu a dvacet sekund.

Rychlost internetu je stabilní, nevykazuje žádné výpadky, zhruba stejná rychlost v jakoukoliv denní či noční dobu.

Rychlost jsem měřil na dvou různých pc, které jsem postupně zapojil přímo za modem bez routeru, bez jakýchkoliv programů připojujících se na internet (p2p, im). Pořád plus minus stejné.

Mám zavolat na upc? nebo to mám zkusit vyřešit nějak jinak? nebo je takováto rychlost u tohoto tarifu normální?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...