Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník alik2
UPDATE TV TX-P42U20E

 

Firmware

http://leteckaposta.cz/451467884

 

Instalace:

Návod pro instalaci nové verze software:

• Stažený soubor SDDL.SEC uložte na prázdnou SD kartu o velikosti max. 2GB (FAT16).

• SD kartu vložte do slotu televizoru během provozu.

• Následujte pokyny na obrazovce.

• Televizor neakceptuje nesprávný soubor, není tedy důvod se obávat omylu u provedení update.

 

Děkujeme a přejeme Vám hezký zbytek dne.

Zákaznická podpora Panasonic

 

čeština je funkční

 

 

Chci poprosit - mám taky TX-P42U20E a kdysi mi panasonic ČR zaslal onen soubor k instalaci SF. Ovšem mám v TV novou základovou desku po poruše a teď už soubor nelze sehnat, panasonic kolabuje a nikdo tam nic neví a neumí. Já jsem si ho kdysi neuložil, kdyby byl pro tuto TV k dispozici, byla by to paráda. Info v TV mi pije krev když není česky. Moc díky aspoň za odpověď.

Email pro náhodu je alik2@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pred rokom to moc pouzitelne nebolo, mal som ten kram pozicany (VU+ Duo2) - a support vyrobcu mi dal arogantne najavo, ze pre nich je DVB-S priorita vo vyvoji, mozno je teraz situacia ina.. ale postoj vyrobcu (v tejto cenovej kategorii, nebavime sa o lacnom STI klone) mi ukazal, ze si taky bazmeg nekupim!

 

V skratke - dva CI moduly nesli vobec, jeden zamrzal.. niekde som to tu uz vtedy pisal.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník aladar963

Co delam spatne?

 

Mam nabidku Komfort+, a pravdepodobne i Digi Plus(ale ve vyuctovani to nemam, jenom Komfort +), chytam AXN Black, AXN White, Travel Channel, Fishing and hunting, Discovery HD Showcase, Discovery world, Discovery ID a Discovery science, ale Viasat Explore, Viasat History a Comedy Central EXTRA, National Geographic Wild ne...kde to muzu naladit?

 

 

Ja mel nekdy v ponuke Viasat Explore, Viasat History, pote to zrusily a asi nekde presunuly...mozna to motam, ale ja se jiz nepamatuji, jak to stale menili, puvodne jsem mel Klasik, kde bylo "vsechno" krome HBO, cinemax atd a erotiky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Co delam spatne?

 

Mam nabidku Komfort+, a pravdepodobne i Digi Plus(ale ve vyuctovani to nemam, jenom Komfort +), chytam AXN Black, AXN White, Travel Channel, Fishing and hunting, Discovery HD Showcase, Discovery world, Discovery ID a Discovery science, ale Viasat Explore, Viasat History a Comedy Central EXTRA, National Geographic Wild ne...kde to muzu naladit?

 

 

Ja mel nekdy v ponuke Viasat Explore, Viasat History, pote to zrusily a asi nekde presunuly...mozna to motam, ale ja se jiz nepamatuji, jak to stale menili, puvodne jsem mel Klasik, kde bylo "vsechno" krome HBO, cinemax atd a erotiky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Technisat DigiCorder ISIO C bych ze seznamu vyřadil, Technisat je přestal vyrábět a je pro ně nulová podpora a firmware v nedodělaném stavu se zásadními chybami pro českého uživatele a naši prodejci to v případě problému dokáží tak akorát poslat do Německa.

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

V seznamu je mnoho přístrojů, které se již nevyrábí.

I přes chyby firmware (a tvé oprávněné rozhořčení nad nimi) je to (bohužel) velmi pravděpodobně nejlepší set-top box, který můžeš pro příjem kabelové televize u nás pořídit. Kdo si prodělal anabázi s jinými set-top boxy a má zkušenosti i s TechnISat ISIO tak ti toto mé tvrzení potvrdí. Ostatně, o něčem svědčí zkušenost jednoho ze zdejších přispěvatelů - technik UPC, se kterým mluvil na zákaznické lince, má doma dvoutunerový TechniSat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...