Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Je vidět, že to máš pevně v rukou a máš přehled. Já jsem před časem našel jen jakési oznámení/odůvodnění pro odstranění příspěvku, pak jsem to sice našel, ale jen v příspěvcích JanaH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: Už to nebudu mít pevně v rukou. Skončil jsem. Mám sice ještě mod práva, ale už je nepoužívám a oficielně sem podal "demisi". 11 let stačilo. Nehledě na to, že původní myšlenka TVFreaku je fuč, stala se z toho TV a SAT poradna pro ty, co si neumějí přečíst manual. Atd., atd. Ono je toho víc, ale nebudu to tu, ani jinde, šířit. Tahleta vysoce odborná fóra jdou prostě do háje. Samej fejsbůk a tak podobně. Prostě to, proč byl založen TFVreak, už není a nikdy už nebude.

Takže je tam teď jeden mod.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník mkarek

dobrý nemáte někdo skušenosti s tímto přístrojem Golden Interstar VOYAGER II u upc kabelové tv a jak je to s tv nahrávkou jestli se dá přehrát v pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.omko.cz/letak-97/kabelove-pr ... 1-procent/

 

Přijímáte kabelovou televizi (UPC, SELF Servis, ...) ? Kabelové přijímače TechniSat umožňují příjem digitální kabelové televize i nahrávání vašich oblíbených pořadů, možnost připojení k internetu a další multimediální funkce. Výhodou vlastního kabelového přijímače je, že nemusíte platit měsíční poplatek za pronájem přijímače operátorovi.

 

Zpráva je obchodním sdělením dle zák. č.480/2004 Sb.,

o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů.

Platnost nabídky od 08.07.2015 do 22.07.2015 nebo vyprodání zásob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V
Výhodou vlastního kabelového přijímače je, že nemusíte platit měsíční poplatek za pronájem přijímače operátorovi.

Ha, ha, ha. Až na ten modul :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Souhlas. To, že ten modul momentálně nejde odkoupit, ale pouze pronajmout, je dle mého názoru špatný krok UPC. Nesmyslně to prodražuje použití vlastních set-top boxů. To ale byl zřejmě cíl managementu UPC.

Dokonce i přesto považuji některé vlastnosti set-top boxů TechniSat za natolik zajímavé a pro mě podstatné, že by za pronájem modulů stály.

Já osobně mám naštěstí, už historicky, moduly koupené.

Teď, když je UPC pouze pronajímá, tak bych se je snažil sehnat přes bazar.

Snad se, po tom úvodním tlaku na prosazení Horizon boxu co nejvíce klientům, UPC umoudří a začne moduly znovu nabízet i k odkoupení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník mkarek

Dobrý potřeboval bych doporučit settobox dvbc kromě TechniSat.

Jde mi hlavně aby nahrával na usb a to ty nahrávky šli přihrát na pc aby např nahrávky z nova hd nebyla zakodována pc. Max cena do 3000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...