Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

tak sem přišel na použitelný řešení pro 64bit visty SP1, 4GB a více ram:

 

1. stejným postupem jaký je uveden u mého prvního příspěvku snižte ram na 3096 a vyhledejte kanály.

2. přeinstalujte originální ovladač tímto http://rapidshare.com/files/192007613/Driver.rar

- je to 1.1.0.302 verze od skystar 2

3. zrušte omezení paměti a restartujet

 

již naladěné kanály by to mělo přehrávat v pořádku. Jelikož je ale ovladač od jiné karty, tak může být problém s laděním, takže pokud bude potřeba znova ladit, tak stačí jenom přeinstalovat ovladač na původní a zase zapnout omezení paměti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám problém a prosím o radu:

Mám Visty 64 Home + 4 GB paměti. Nainstaloval jsem verzi DVB-Viewer 4.5.1.29 a pak se mi pomocí Kabel UPC Cz.ini konečně podařilo vyladit všechny kanály UPC. Rozhlasové stanice jsou dokonce plně funkční. Z1, UPC Express a Nova Cinema jsou funkční částečně – ozývá se zvuk a pokud je nahraji, mohu je přehrát jinde – např. WM playerem. DVB-Viewer ovšem nezobrazuje ani vysílání, ani nepřehrává uložené soubory. Nikde jsem nenašel možnost změnit kodek nebo jakkoliv jinak změnit nastavení DVB-Vieweru abych viděl obraz.

Můžete mi, prosím, někdo poradit, co si počít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Zkoušel jsi sáhnout nové ovladače (obsahují Mainconcept Decoder pro) pro Visty 64 a vyzkoušel jsi taky DVBviewer TE2 beta ? Obojí v sekci Download na technisatu: http://www.technisat.com/index7b97.html?nav=PC_products,en,76-211 . Jinak je možné, že zobrazení nefunguje právě kvůli kodeku, který nepodporuje Visty 64 - těžko se radí, já je nemám. Jen, že kodek v DVBvieweru TE + TE2 měnit nejde, to jde až v placené verzi DVBviewer Pro 4. Případně napiš přímo na podporu Technisatu na výše uvedených stránkách, reagují rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Posílám také update ladicího ini souboru pro UPC - je v něm navíc nový mux s Barrandov HD a Německé stanice. Pro zopakování: stačí níže uvedený soubor jen zkopírovat do adresáře Transpoders v následujících cestách: pro Win XP - C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\CMUV\DVBViewer\Transponders a pro Visty - C:\ProgramData\CMUV\DVBViewer\Transponders (případně totéž u dodávaného programu, ale místo DVBViewer je DVBViewerTE). Pak buď při skenování kanálů stačí vybrat v Transpoder list Kabel UPC, nebo při prvním spuštění u průvodce vybrat totéž. Soubor Kabel UPC Cz.ini v tomto případě musíte zkopírovat před spuštěním průvodce.

 

http://rapidshare.com/files/208758377/Kabel_UPC_Cz.ini

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice děkuji za účinnou pomoc. Rada pomohla, jen - přestože mám Visty - adresář Transponders jsem našel C:\Users\AppData\Local\VirtualStore\ProgramData\CMUV\DVBViewer TE2\Transponders . Přesto mám stále problém: přes ujišťování od UPC, že mi vše zpřístupnili, zakódované kanély zůstávají zakódované... Poradí mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Pokud máš ještě doma Handan s CI slotem (já mám 7000 HD), vyndej z PC modul včetně karty a zhruba 24 hod ho nech zastrčený v Handanu zapnutém! Měla by proběhnout aktualizace a aktivace karty. Já jí měl takhle 2 dny, než dostala aktualizaci - musel bys jí jinak nechat ve stále zapnutém PC. Pokud Ti totiž poslali refresh a měl jsi vypnuté PC, měl jsi smůlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje vám někomu pod Vista 32bit nová verze 1.2? Mě to vždycky po spuštění programu komunikujícího s kartou spadne do modré na ovladači mtsbda.sys. Ve verzi 1.2 je ovladač verze 1.1.1.302; po vrácení na verzi 1.1 - ovladač 1.1.0.402 a opět funkční. Zkoušel jsem různé verze DVBVieweru s vymazáním hardware.ini, ale ve verzi 1.2 mám vždy modrou BSOD. :(

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Barbucha

Zdravím, poprosil bych o radu. Nainstaloval jsem DBViewer TE2, pomoci menších úprav Kabel_UPC_Cz.ini se mi podařilo naladit vsechny kanály. Ovšem po chvíli sledováni se začne zasekávat zvuk a zastavovat obraz, až se vše úplně zastaví. Zkoušel jsem různé nastavení a nic nepomohlo.

Ještě doplním že DBViewer TE co byl na cd jsem nerozchodil a plná verze DBVieweru Pro 3.9.2 co sem sehnal na netu hází B2C2 MPEG2 error.

Dále jsem zkoušel ProgDVB6, ale v něm nefungují všechny kanály, ovšem problém se zaseknutím obrazu v něm není.

Ladim to už 3tí den a rád už bych v klidu sledovat TV.

 

Jeden postřech, určitě se vyplatí nechat Smart kartu zasunutou v CA modulu tak den a nic nezkoušet, protože po prvním dni kdy nešlo vůbec nic, tak druhý den jsem pomocí ProgDVB začal sledovat alespoň Z1 a občas na chvíli šly i kódované kanály a třetí den už šly i ty kódované

Moje PC WinXP prof. AMD Athlon XP 2700 1G RAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...