Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Mě to přes TsMuxer jde i z HBO HD, ale abych to mohl provést a rozdělit na 2 DVD, tak bych to potřeboval zeditovat. V čem to děláš, já zkusil Nero Vision, Vegas, VideoStudio i Pinnacle a stále nic. Nejdál jsem u Corelu, ale ta aplikace je nestabilní a padá tvrdě na držku. Píšu o HD, SD je celkem v pohodě.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Co potřebuješ editovat? Jestli oříznout jen začátek a konec, jde to v TS muxeru, a taky v něm to jde uložitdo BD a nastavit rozdělen - pak stačí jen z adresáře Stream v BD povyměňovat rozdělené soubory. Ostatní softy jsem taky zkoušel a je to zoufale pomalé nebo to padá. Netuším proč mi HBO HD nejde, vždycky to vypíše chybu a načte mi to jen zvuk, ne obrazový stream... Na editai hd jde DVR H studio tady je trial: http://www.haenlein-software.com/HS/index.php?session_end=1&session_end=1&PHPSESSID=29a217bf79fd51d3ed6f96c37e537c03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem dodělal 300 z HBO HD a bez problémů; TsRemux i tsMuxeR. Ještě to zkusím v tsMuxeRu splitnout, ale to už mi chodilo i před ořezáním, takže očekávám, že to i teď bude ok.

 

Jen ještě nevím, jak vybrat třeba v PowerDVD druhou zvukovou stopu, v DVBVieweru to jde bez problému. že by to uměl jen DVBViewer? Uvidím zítra, jak si s tím poradí PS3 a Popcorn Hour.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkusil přes Synology disk a PS3 i Popcorn Hour fungují. Popcorn bez problémů, protože je připojen přes SMB, zatímco PS3 to tahá přes UPNP stream, které je pomalejší a tudíž se to trhá a kostičkuje; stačilo by to zkopírovat na PS3 disk a běželo by to bez trhání a rozpadávání. Možná ještě zkusím přímo 2 disky AVCHD.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Tak TXmuxer jsem na HBO HD nerozchodil, načte mi jen audio stopy (Tsremux ale načte vše) - používáš ukládání v TS v DVBVieweru ? A jaké máš kodeky a verzi TSmuxeru? Nefunguje mi načítání HBO HD ani v XP SP3 ani a NTB ve Vistách, stále stejná chyba, ostatní programy jdou v pohodě.. Dík za odpovědi, rád bych rozchodil TSmuxer, ale už nevím jak, zkusil jsem snad všechno (DVBviewer TE, TE2, plnou verzi, všechny možné kodeky, TSmuxer v. 1.8,1.7...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Tak jsem TSmuxer konečně rozhýbal i na HBO - měl jsem verzi 1.8.6 a sehnal jsem v. 1.8.8 - ta už šlape správně. Navíc jsem vypátral super program, který umí TS,BD nebo MKV rozdělit rychle na několik AVCHD DVD (ukládá na HDD ale nabídne i přímo vypálení na DVD, které funguje v PS3 nebo blueray přehrávači) - je k sehnání tady : http://www.opencloner.com/blu-ray_to_dvd/ - vyrábí ho firma, která nabízí DVDcloner - za necelých 900,- , doporučuji vyzkoušet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Objevil jsem ještě jedno zajímavé zařízení - WD HD Media player - v kombinaci s Cablestar HD2 asi nebude mít chybu. Umožňuje přehrávat všechny multimediální soubory, podporuje fullHD (i H264,mkv,v novém fw ts, wmv HD...) má i HDMI výstup, přehrává soubory z externího USB disku (i ntfs!). V pondělí si pro něj jedu, jestli bude zájem, můžu popsat zkušenosti. Blíže zde:

http://www.cybex.cz/Hardware/Externi-disky/WD-HD-Media-Player-HDMI-Composite/produkt=860138935/kategorie=17614/ a český návod:

http://rapidshare.com/files/179653485/WD_TV_Full_CZ.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

určitě napiš, mě by treba zajímalo zda to umí přehrávat dvd - vob kdyz je uložený na HDD (prostě mám na hdd ifo. vob atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...