Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník Milav

Tak kartu Technisat CableStar HD 2 už mám v PC, ale měl jsem taky velké problémy s laděním - v dodávaném DVBviewer TE jsem kanály po jednotlivých frekvencích naladil, ale v plné verzi DVBvieweru jsem se vůbec nechytal - pokud jsem nastavil symbolrate na 5000, ladilo to i přes nastavení frekvencí od začátku (hrozně dlouho) a nic mi to nenašlo. Nakonec jsem udělal přímo ladění pro UPC - to funguje v pohodě v obou verzích. Takže stačí níže uvedený soubor jen zkopírovat do adresáře Transpoders v následujících cestách: pro Win XP - C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\CMUV\DVBViewer\Transponders a pro Visty - C:\ProgramData\CMUV\DVBViewer\Transponders (případně totéž u dodávaného programu, ale místo DVBViewer je DVBViewerTE). Pak buď při skenování kanálů stačí vybrat v Transpoder list Kabel UPC, nebo při prvním spuštění u průvodce vybrat totéž. Soubor Kabel UPC Cz.ini v tomto případě musíte zkopírovat před spuštěním průvodce. Přeji všem s touto kartou hezké a bezproblémové ladění... :P

 

http://rapidshare.com/files/252585554/Kabel_UPC_Cz_pro_DVBViewer.rar.html

 

Pro bývalou síť Karneval je tento ini soubor (pár multiplexů je na jiné frekvenci):

http://rapidshare.com/files/252599235/Kabel_Karneval_UPC_Cz.ini.html

 

Aktualizováno 6.7.2009

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak je to s pořízením té dekodovací karty k tomuto PCI zařízení - nečetl jsem snad někde, že UPC nechce vidět digitální kabelovku v počítači? Nedělají s tím problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Jde zakoupit Conax modul + spárovaná karta UPC podle zaplacené nabídky UPC. Použít lze buď do TV s CI slotem (např.Bravia) nebo právě do Technisat Cablestar HD2, který už CI slot obsahuje a funguje v něm bez problémů. Karta do PC stojí cca 2500,- a CAM modul včetně karty UPC a poštovného cca 1800,-. Více zde:

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2097 :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
... uvedený soubor jen zkopírovat do adresáře Transpoders v následujících cestách: pro Win XP - C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\CMUV\DVBViewer\Transponders...

Jo, psal jsem tu o tom vytvoreni ini souboru v adresari transpoders uz 26.11. v tematu "PCI (USB) tuner do PC". Cekal jsem, jestli se nekdo ozve, ze ma o ten ini soubor zajem, poskytl bych ho. Usetril by sis praci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám totéž pro všechny 3 varianty frekvencí UPC, psal jsem to i na fóru DVBVieweru, aby se to objevilo v nové verzi 4.0, tuším jsem to i vývojáři posílal, počátkem prosince (?), ale jak to dopadlo, nevím.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Tématu PCI tuner jsem si nevšiml a na fórum DVBViewru jsem ini taky dával, i jsem posílal autorovi, ale ten moc nereaguje. Nevadí, zas taková práce to nebyla a někomu to snad ušetří vztekání s naladěním kanálů... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Měl bych dotaz na majitele této karty - v čem zpracováváte HD nahrávky? Mně se ovědčil TSmuxer je rychlý a umí vytvořit (a rozdělit) BD disk a ten jde vypálit jako AVCHD DVD pro přehrání v PS3 - ale odmítá mi načítat nahrávky z HBO HD. Nero a DVD movie factory to zase zpracovávají neúměrně dlouho a neumí dělit DVD. Co používáte za programy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...