Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník roro

Mám vyzkoušené obě varianty -sken frekvence - nic, sken rozsahu pouze mux 7a 9 dokonce ukáže i sílu signálu 98% a dál je mrtvo.V seznamu transpodér nastaveny varianty: kabel UPC, kabel dvb-c ,none. Program DVB viewer normální, verze TE z přiložené diskety, verze TE beta ze stránek technisatu, a verze 4 pro.Výsledek vždy stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Už mě toho bohužel moc nenapadá, snad jen mělo by to chodit na XP nebo Vistách 32bit, na 64 bit jsou z Technisatu nutné ovladače 1.2. Ještě bych asi zkusil kartu do jiného PCI slotu případně vyzkoušet na jiném PC. Pak už asi jen reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Visty mám 64 bit ovladače ty nové ze stránek technisatu a reklamovat mám co. Karta funguje , v jednom programu naladím část, ve druhém zase zbytek, takže to je asi jen softwarová záležitost a její nastavení. Zkusím ještě ten mediaportal a uvidím. Ještě mě napadá, zda to nějak nekoliduje se skystar2, kterou tam mám taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Postup ladění se mi jeví zjevně správný, použitý soft(y) rovněž, Odzkoušel bych ladit v programu TransEdit (pokud máš legální verzi DVBVPro, stáhni si jej). To co TransEdit naladí (pokud), lze exportovat do DVBV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

A používáš na Skystar taky DVBviewer? Zkus ještě nastavit v DVBVieweru v sekci hardware technisat mantis DVBC BDA receiver jako kabelový a Stav Preferovaný. Případně Skystar ve stejné sekci ve Stav nepoužívat. Podobně se mi to hádalo s DVB-T tunerem, používám tak na každou kartu jeden DVBViewer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ProgDVB mám jen verzi free a dvbviever používám jen pro kabel. Samozhřejmě jsem zkusil i tu variantu s tím preferovaným reciverem. Ten program trans edit lze použít jen pro vezi dvb pro nebo i free? A nebo kdyby tak šel vložit chanel list tak jako u satelitu od někoho, kdo má už naladěno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...