Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

HD umí bez problémů (samozřejmě potřebuje CI modul s kartou UPC z fy.Lica), přes EPG umí nahrávat také bez problémů, pouze neumí zapnout PC - jedině to řešit přes správce úloh z Windows, tam naprogramovat spuštění DVBVieweru a pak to funguje. Je to jen jeden tuner, takže můžeš sledovat nebo nahrávat jen jeden kanál. Nároky na PC jsou tady:

 

Minimum requirements

 

Intel Pentium 4 (1.8 GHz or higher)

512 MB working memory (RAM)

64 MB free hard drive memory

10 GB free hard drive memory for the PVR function

2 free PCI slots

Sound card with DirectX support

3D graphics card

DirectX (version 9.0)

 

Requirements for HDTV reception (as per the MPEG-4-/H.264 standard)

Intel P4D830 or AMD Athlon x2 with at least 2 x 3.0 GHz or higher

1024 MB RAM (dual channel recommended)

Current PCI-Express graphics card (with 256 MB RAM or higher, with hardware overlay backup as well as with current drives)

 

Mně bez problémů jede na Intel Core2Duo 2.53GHz, 4GB Ram, ATI Radeon HD 3800 512Mb PCIex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud "zapnutím" rozumíme připojení silového napětí, tak to neumí žádný PC. Uspání, tedy uvedení do stavu hibernace a opětné probuzení je otázkou použitého software, DVBViewer Pro to zvládá bezchybně. Ukládat na disk lze sučasně celý multiplex FTA programů, což je v současné době u UPC bezpředmětné, dekódovat pomocí CAM se spárovanou kartou a ukládat na disk lze pouze jeden program. EPG bývá k dispozici zhruba na týden, na stejné období lze i programovat nahrávání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

A není nejaký jiný player než ten DVB Viewer, který by spolupracoval s kartou a fungoval v pohodě? Někdo vzpomínal ProgDVB, já si matně vzpomínám na Blaze HDTV player. Já jsem nainstaloval nejnovější ovladače a v klasickém Vieweru mě to nenašlo jediný program. V beta verzi Vieweru TE jich to našlo 15 a nepomohla ani svědcená voda, ani instalovaný soubor .ini, prostě více ani ťuk.Tak nevím ,co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkopíroval jsi ten můj soubor na správné místo podle popisu a ne do instalačního adresáře? Mělo by to fungovat. O jiném programu s podporou CAM nevím, a taky jsem jich pár vyzkoušel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

Zkušebně jsem nainstaloval progdvb, ten naskenoval všechny programy kromě mux 7 a 9 a navíc neumí (nebo se mi to nepodařilo) komunikovat s ci slotem a kartou. Tak teď už jsem z toho doopravdy jelen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...