Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Win7 64bit Pro... Normálně nahrávala (kódovaný DVB-C), ukončila nahrávání, hibernovala pc. Druhý den, po probuzení z hibernace, nefunkční CAM, tuner (C i T) funkční, ale totálně odešel za pár týdnů... Obávám se, že to může být hw vlastnost tuneru (tzv. kurvítko - to je terminus technicus, nikoli vulgarismus), nicméně držím palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje chyba. Ano, jedná se o Combo CI. Hm. Tak jedině zkusit ještě na jiném PC a uvidí se. Ale docela by mě to mrzelo. Celý tři roky fungoval skvěle.

 

Kdyby byla karta přecijen kaput a chtěl jsi totožnou náhradu, mám ji tady v šuplíku :) Provozoval jsem ji jen pár měsíců... (Zn.: levně :) )

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za nabídku, možná bych ji využil. Dám vědět.

 

Než to definitivně vzdám, mohl by mi někdo sem hodit návod a odkazy jak přesně nainstalovat kartu pod Win7x64? Možná dělám něco špatně. Kdyby byla karta v čudu, tak by se při zapojení do USB nerozsvítila zeleně a PC by ji nezaregistrovalo nebo jo? V DVBVieweru ale, když dám vyhledat zařízení, se nic neděje a ve Startu pod "TechnisatDVB" (z CD) není nic.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Světýlky se nenech mást, o funkčnosti nic neříkají (vlastní zkušenost). Postup instalace neposkytnu, (nějak mám pocit, že jsi měl WinXP?) v detailech se liší. Pokud si pamatuju, je vhodné instalovat pro všechny uživatele, pak se v ProgramData vytvoří složky CMUV/DVBViewer s konfiguračními soubory. Ovšem nejdůležitější je mít nainstalovaný ovladač z CD (na webu Technisatu se už nevyznám).

Jinak, kartu(y) do PCI slotu mám taky v šuplíku, pokud má někdo zájem......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...