Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Roro, nadělal jsi v tom pěkný guláš, ke své vlastní škodě. Multiplex 170,5 MHz je šestý v pořadíí, nikoli devátý, multiplex 9 je 250 MHz/6,9 kS/s. Tím jsi poněkud zviklal podezření, že ladíš blbě. Jinak, každý multiplex v síti UPC obsahuje informace /mj. i frekvence) o všech ostatních multiplexech v síti. Při použití vhodného programu postačí zadat pouze jednu platnou frekvenci, ostatní si program načte z prvního nalezeného muxu. TransEdit to umí, DVBV bohužel zatím ne. Nicméně, přeju hodně radosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Hlavně, že se to vyřešilo - přikládám nový ini soubor - jsou v něm tři různé ini (pro UPC, Karvinou a síť Karnevalu) - teď už by to, při použití jednoho z těch tří mělo fungovat každému. Ještě pro zopakování: stačí níže uvedený soubor jen zkopírovat do adresáře Transpoders v následujících cestách:

pro Win XP - C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\CMUV\DVBViewer\Transponders

pro Visty - C:\ProgramData\CMUV\DVBViewer\Transponders

(případně totéž u dodávaného programu, ale místo DVBViewer je DVBViewerTE). Pak buď při skenování kanálů stačí vybrat v Transpoder list Kabel UPC (nebo Karvina_UPC nebo Karneval_UPC), nebo při prvním spuštění u průvodce vybrat totéž. Soubor Kabel UPC Cz.ini v tomto případě musíte zkopírovat před spuštěním průvodce. Při skenování zvolit Sken rozsahu. :P

 

http://rapidshare.com/files/214530515/Kabel_ini_UPC_CZ.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

Jaký používáte nastavení v dvbvieweru directx? Já tam mám cyberlink , mainconcept, microsoft mpeg2 a ffdshov(ale to mi nějak nereaguje) a pro h264 tam je opět cyberlink a core video avc. Tak by mě zajímalo s jakým nastavením dosahujete nejlepší kvality obrazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Já mám MPEG: Mainconcept MPEG-5, H.264 Mainconcept AVC/H264 (nebo DIVX H.264 z DivX 7) a Overlay mixer. FFdshow blbne, Cora avc mě moc nešlapalo (sekalo se to), fuguje i vše od Cyberlinku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

Nepomohl by mi někdo s koupí dvbvieweru? Veškeré výdaje zaplatím v CZK. Nejlépe Praha nebo Teplice. Na posílání poštou kašlu, a převod banky je nekřesťansky drahý. Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepomohl by mi někdo s koupí dvbvieweru? Veškeré výdaje zaplatím v CZK. Nejlépe Praha nebo Teplice. Na posílání poštou kašlu, a převod banky je nekřesťansky drahý. Předem díky.

A co PayPal a platební karta? Je to asi nejlevnější cesta a dá se použít k ledasčemu i později.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

Tomu lítání po bankach jsem se chtěl vyhnout. Kvůli jednorázové akci se mi do toho nechce jít. Je pro mě daleko jednodušší se z někým finančně vyrovnat a je to hned a bez průtahů. Z toho odkazu http://www.sw.cz/podpora/ mi odpověděli , že tento softvare není v jejich nabídce a pokud zjistí něco konkrétního, tak mě kontaktují. Takže zase asi nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...