Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Jsem na tom uplne stejne, lokalita Praha 8, puvodni Karneval. Uz par dni katastrofa na portech, ted navic nejede ani pripojeni na WOW .... mit po ruce jinou firmu, tak to snad rusim jeste dnes vecer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím, že by byl rapid bez premium k ničemu. já premium nemám a využívám ho hodně. čekat 15min mezi stahováním není zas taková hrůza a mě ta rychl. stačí (300kB/s)

Průser je, že od doby co mi nejede DC++, jak se tu všude píše, tak mi nejede pořádně ani rapid, to co jsem dřív stáhl za 10min. ted trvá půl hodiny. Nějak se to seká a netahá to prostě průběžně... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Souhlasím s problémy s Rapidem - mezi 18-24hod není šance, z Rapidu tahám okolo 50-90 kb/s, ráno okolo 5-8 hod to teprve jede naplno 700 kb/s. Připadá mi, že večer při přetížení linek nepovolí UPC z Rapidu a podobných stahovacích serverú plnou rychlost. Není to Rapidem - z O2 internetu to jede (u kámoše ve stejném domě) i večer skoro naplno... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

Tak jsem si po dlouhé době pustil DC++ a nic... stejný problém jako již uvedený... "připojuji... připojeno = konec, ani seznm lidu". Tak pustím uTorrent a to samé! Pár lidí sosá směrem ode mně, ale já max 0,1kBps Čili nejde ani jedno, ani druhé....

 

MUSÍ BLOKOVAT NA 100%

 

Odpojil jsem router, nainstaloval slavný T-mobile 4G (který používám na noťasu) a vše jede bez jakýchkoliv změn naprosto v pohodě...

 

Tarif Light 6MBit a původně Karneval...

 

slavné UPC ať jde do.... Měl jsem tuto kabelovku ještě od dob TesMedií, ale to co předvádí UPC jsem ještě za těch 6 let nezažil... h**zly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...