Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Ostrava byvaly karneval:

Tak u me je to zase naopak, torrenty mi jedou 100KB/s a vice, ted jsem tak zkusmo jeden pustil, akorat ze ja takhle stahuji tak dvakrat do mesice. Da se rict, ze je vubec nepouzivam. Co me ale nebytostne sere, ze mi nejde pripojit se do zahranici na jeden server (port 31500), ktery pouzivam ke sve praci. v podstate na nem zalezi ma obziva. Zkousel jsem jineho internet providera a tam mi vse jede bez problemu. Dneska jsem problem resil pres klientske asi pul hodiny, bez nejakeho vysledku :(

Pojdme se vsichni domluvit a zavalit je tam stiznostmi, pokud jste tak uz neudelali, at se z toho osypou a priznaji co se deje. Me nepripada, ze by to bylo umyslne, protoze treba vcera vecer jsem se na ten "muj" server pripojil. Dneska v 16,00 taky a potom to zase spadlo. Fakt to nechapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono to je tim ze torrent ubuntu stahujete prakticky zaroven ze serveru ubuntu a je mu jedno zda neco odesilate, kdezto klasicke warez funguje na mnoho spojenich a zalezi mu sakra na tom co odesilate

Vida, to mě nenapadlo. A je to logické!

Mně hlavně uTorrent hlásí ŽÁDNÁ příchozí spojení.... Což potvrzuje to, co jste řekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam taky problemek mam tarif 4096/256 a furt mi ta rychlost skače,doufam ze je to jen chvilkoa zalezitost a po tom "zrychlení" se to zlepsi jinak maji na stole vypoved :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 2M tarif za 490,-. Tak jsem včera napsal na tehcnickou podporu co se děje. Po odpvědi, že oni za nic nemůžou jsem vypověděl smlouvu a hold jdu k O2 dokavaď maj akci net za 500,- (podobná cena, podobná rychlost teda vzhledem k novým tarifům). Ráno mi z UPC volali, že o ničem neví, ale že mi dají slevu na net na polovinu. Což je mi tak trošku nanic, když jedna ze služeb internetu mi nefachá. Radši budu platit víc, ale mít spolehlivou službu. No nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

tak ted jede... nicmene s timto pocitem jdu spát a prdim na to... faktem je, že je to chce bombardovat, jinak se na to v.... jim defakto o nic nejde... nerad bych po 6ti letech pouzivani a zastavani se netu pres kabel sel do ADSL... zlatej Karneval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci bý sprostý, ale chtěl bych vykřičet do celého světa :

 

Posrané UPC, táhni do prdele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Takový to internet je na houby.

 

Ale HTTP Ti pojede od ledna minimálně 10 Mbps.

 

Radši garantované 3 M než 10 M s takovým to omezováním.

 

Zlatej Karneval.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, teď ráno to funguje. Takže dle mého názoru je to záměrné omezování podle aktuálního vytížení (resp přetížení) jejich sítě...

 

No nic, esli to do konce měsíce nezmizí, tak budu muset jít taky k O2, ač jsem tuto firmu leta nenáviděl a UPC (karneval) po poslední 4 roky jen chválil...

 

Kdyby alespon otevřeně řekli, že to dělají a proč, ale LEŽ ze strany technické podpory vážně neakceptuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No informovanost zákazníka je z jejich strany amatérismus :roll:

Nevím, jestli to s tím nějak souvisí, ale moje známá si chtěla nechat zavést net od UPC - s radostí s ní sepsali smlouvu, ale zapojí ji až někdy po 20. listopadu. Prý je momentálně nějaký technický problém nebo co.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel K.

Nechci bý sprostý, ale chtěl bych vykřičet do celého světa :

 

Posrané UPC, táhni do prdele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Takový to internet je na houby.

 

Ale HTTP Ti pojede od ledna minimálně 10 Mbps.

 

Radši garantované 3 M než 10 M s takovým to omezováním.

 

Zlatej Karneval.

 

Jojo, přesně moje slova. Raději stabilní 4 Mbps bez omezení, než nějakých 10 nebo kolik s omezením!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel K.

Hlásím dosažení max. rychlosti na torrentu: 164 kBps v součtu, což je ale stejně maximálně 1,3 Mbps. Běhávalo to mnohem, mnohem rychleji!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...