Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

musi to blokovat ... posledni tyden mi jedou torenty tak kolem 50 a DC++ mi nejede vubec ... jsem z ostravy

taky jsem z Ostravy a jsem na tom úplně stejně :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník moskyt

mam stejnej problem...

 

cca pred tydnem jsem zacal mit drobny kratkodoby vypadky internetu a nasledne mi prestaly fungovat torrenty...

 

zkusil jsem odstavit router a jet primo pres modem, zkusil jsem azareus, deluge, tornado.... atd. snad vsechny klienty...

 

kdyz spustim utorrent vsechny torrenty jsou po chvili cerveny (vyprsel cas spojeni)... testoval jsem na notebooku i druhym pocitaci vsude stejnej problem... vyjimecne se nejaky torrent rozjede minimalni rychlosti...

 

pouzivam aktivne cca 20 trackeru a vsude stejnej problem... jedu torrenty nekolik let, myslim ze hodne dobre vim o co jde takze naprosto vylucuji nejaky problem v nastaveni pocitace, softwaru atd...

 

dnes jsem volal na technickou podporu prvni clovek vubec nevedel o cem mluvim tak me prepojil na druhyho... druhy vedel presne o cem mluvim, rekl mi ze pred nejakou dobou byl tenhle problem v ramci cele CR a ze uz ho vyresili. Pry je vylouceny aby mi to nejelo kvuli providerovi... rekl jsem mu ze na netu bezi nekolik diskuzi o tomto problemu a on na to "moment poradim se s kolegou"... vypnul si mikrofon a chvili bylo ticho... pak mi rika "lituji ale u nas je vse v poradku, nemohu Vam pomoci"... :) co dodat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vsichni

 

Potvrzuji, ze mam stejny problem, nefunguji torrenty (jsou velmi zpomalene) a dc huby (na huby se nelze pripojit). Podle lokalit, ktere jsou uvedeny v tomto foru jsou postizeni predevsim uzivatele puvodniho Karnevalu.

 

Moje lokalita je Praha 9, Vysocany, sluzba 20M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz toho mam plne kecky, ma prosim nekdo nejake posledni info kdy to spravi, jinak to rusim. Jsem s UPC teprve 10dni a z toho 7dni nemuzu pouzivat sluzbu (prvni tri dny vse jelo bezvadne), ktera bezi na specialnim portu. nejedna se ani o torrenty ci dc++, je to sluzba, kterou pouzim k praci. Jejich klientske mi neodpovida, des a hruza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mne (Ostrava) stejny problem. Torrent sice jede cca 70KB/s, ale DC++ ani prd. :( Prihlasim se na hub, ale uz nevypise seznam prihlasenych uzivatelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dr_BIlo

Posledních pár dní jednoznačně torrenty nějak omezujou. Doufam, že se rychle daj do kupy, ta rychlost je dost tristní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník moskyt

dnes jsem opet volal na technickou podporu... pan mi rekl, ze jim vola vic lidi a ze to nejak probirali a zjistovali a ze z jejich strany nedochazi k zadnymu omezeni techto sluzeb...

 

pry je ten problem asi na strane nixu a ze nix tyhle sluzby zacal blokovat... to mi prijde jako blbost pac by to potom neslo i jinym poskytovatelum...

 

no jsem zvedavej jak se to vyvine... zatim mi funguje aspon https...

 

kazdopadne mi prijde naprosto absurdni, ze muze nejvetsi poskytovatel internetu u nas mit s necim podobnym takovy problemy... naprosta neinformovanost, neznalost, neaktivni pristup... vazne nad tim zustava rozum stat... :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...