Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bender
Jj, mi to taky dycky večer klesne na rozumnou hodnotu 1,3 Mbps na 20 Mbps přípojce... Ale ping zůstává zachován !!! :D

 

Heh, to je samozřejmě extrém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník loskatos
...... Nevidím důvod proč by lidé, kteří si chtějí třeba online zahrát nějakou hru měli být omezováni notorickýma stahovačema, proto mají asi na UPC nějakou prioritu paketů a holt pro stahování je nastavena na nižší prioritu než třeba voip a online gaming...........

 

Já zase nevidím žádný důvod proč by UPC mělo dát přednost nějakým online gamesám před mým (i legálním) stahováním...

 

Mělo by jet oboje a oboje stejně rychle, oboje se stejným pingem :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

intenet funguje bez problemu, ale DC ani torrnety me nejdou...celej den sedim u kompu a pročítám všechny možný fóra, kde se o tom píše...tenhle problem jste řešili na konci zaří.Mě to valilo v te dobe bez problemu....ale jako bych to zakřikl a nejede me to ted...jestli jsem to teda dobře pochopil, tak mě nezbývá nic jiného než čekat až se UPC mylostivě rozmyslí a zase p2p povolí jo?

Má někdo teď taky stejnej problem jako ja? Jde me o to, jestli jsem v tom sám, atím pádem to asi nebude chyba providera nebo, jestli je nás víc a je to chyba providera...

Lokalita: Brno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník speedy_007

V Brne mam tentyz problem... nejede mi vubec DC++ a torrenty vypadavaji taky. Navic mam problem kamkoliv se pripojit pres SSH a i sifrovane spojeni na mail pres SSL mi nejede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostrava: DC++ mi taky celý víkend nejede, net sice jede, ale stahování přes rapids, sice stahuje, ale nějak se to seká, rychlost to píše dobře, ale vždycky se to tak na 5 sec. kousne, pak to chvilku jede a zas, tož nevím... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fakt šílený...takže je jasne, že UPC zase kouzlí...:cry: Doufám jen, že to zase brzy povolí a nastavi sit tak, aby byla stabilní...nic jiného nám asi nezbude...myslím, že je asi zbytečný jim volat...jedine co by asi řekli by bylo, že se na problemu intenzivně pracuje nebo, že problem je na me stranně...

Z jaké části Brna jsi speedy_007? já Žabovřesky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostrava: DC++ mi taky celý víkend nejede, net sice jede, ale stahování přes rapids, sice stahuje, ale nějak se to seká, rychlost to píše dobře, ale vždycky se to tak na 5 sec. kousne, pak to chvilku jede a zas, tož nevím... :cry:

Se stahováním a nejen z rapidu mám úplně stejnou zkušenost - strašné a nekonečné ...

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník speedy_007
je to fakt šílený...takže je jasne, že UPC zase kouzlí...:cry: Doufám jen, že to zase brzy povolí a nastavi sit tak, aby byla stabilní...nic jiného nám asi nezbude...myslím, že je asi zbytečný jim volat...jedine co by asi řekli by bylo, že se na problemu intenzivně pracuje nebo, že problem je na me stranně...

Z jaké části Brna jsi speedy_007? já Žabovřesky

 

Ja - Brno-Lisen, volat jim tak ci onak budu, jelikoz mi nejede to SSH, SSL (puty, nektere maily co mam pres sifrovane spojeni a taky SCPcko), uvidime jak se vyjadri - torrenty mi az tak nevadi, ale s**e me, ze si od te doby neprectu doma firemni postu a nemuzu kolegum nic uploadovat na server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tak mě prozměnu nejde zase DC++. Už píšu reklamaci, protože takové manýry mě fakt nudí. Na ADSL člověk zaplatí poloviční paušál a jede mu úplně všechno... Zabijácké torrenty nechají běžet a DC bloknou, aby i slušní DCčkáři začli používat torrenty a kleklo jim to úplně (už teď je rychlost na 20 mbps extreme okolo 1,5 - 4.. maximálně 5).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...