Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Inz3nyr

Na tohle chce sehnat nějakého pracovníka z UPC, aby sem jasně napsalo co UPC zamýšlí, nebo jestli to jsou opravdu technické prolbémy, protože takhle se zde vytvořili dvě skupiny které se nazvájem hádají. :)

 

//edit: dc a torr. se mi rozjeli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buhvi, co vlastne tropi, me se zase dneska (resp. dneska jsem si toho vsimnul) pravidelne odpojuji pptp vpnky, spojeni trva presne 120 sekund a pak to leti dolu

 

celkem paradoxne jsem dneska s tarifem upc professional pracoval temer vyhradne pres o2 cdma, protoze tam to behalo jedna basen - sice pomalu, ale zase porad

 

mozna je to jen nahoda, ale podle me se opravdu rejpou v nastaveni a snazi se filtrovat.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina
//edit: dc a torr. se mi rozjeli. :)

neco na tom bude, mne uz se to taky pomalu zvysuje :D

[ 4] 0.0-21.2 sec 2.34 MBytes 922 Kbits/sec

[ 5] 0.0-25.3 sec 112 KBytes 36.3 Kbits/sec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

koukam ze tu pisete , jsem pracovnik upc a rozhodne nevim o zadny akci upc s tim ze by blokovali porty a site p2p ....tot vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem pracovnik upc a rozhodne nevim o zadny akci

 

nemyslim to zle, ale to jeste nemusi nic znamenat - pri posledni zmene adres v mem okoli mi dhcp upc pridelovalo pevnou ip adresu z rozsahu adres, ktery po te zmene nesel v mem segmentu pouzit - a v upc to taky nikdo nevedel, natoz aby mi dopredu dali vedet, ze se mi zmeni pevna ip adresa.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jakou obyčejný člověk o s pomalování nic nevím.Prosím vás jak se mi to projeví například hrách,stahování přes rapid.com,nebo načítání stránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim nevim neco s tim asi delaj ... obcas hraju csko a asi pred tejdnem sem si vsim 1-3sekundovych zaseku v csku :( .... tak sem pustil ping a tracert a hle obcas a nekdy casto se ztrati paket :( .... testovano na 3compech .... z toho notas odzkousen i jinde na 100mbitu ... :( ... driv me to nikdy nedelalio :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...