Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

(Brno stred) Mate pravdu. Prijde mi ze UPC od soboty zacalo pozivat nejaky software, ktery analyzuje pakety a blokuje nektere p2p site. Nejde asi jen o blokovani nekterych portu, nekodovany torrent se mi omezuje na vsech portech - rychlosti minimalni. Pokud je BT protokol zakodovany, tak to vali (...temer...) jak za stara - dalsi dukaz ze tam asi nasadili nejaky packetfiltr.

 

S SSH vzdalenym pripojenim - a i s nicim jinym (DC nepouzivam) ale nemam zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redsaq

Hm, nejde dc a torrenty, volal jsem jim a vyjádření bylo, že neví o žádnem blokováním či omezováním. (Plzeň)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redsaq

Divný, dřív jsem stahoval z torrentů i 1MB/s a teď jsem rád, když se to přehoupne přes 20KB/s. Děje se to od pátku/soboty. Na DC huby se prozměnu ani nepřipojim. Volal jsem jim, ale o ničem neví. Jsem si jistej, že chyba neni u mě. Nevíte o tom někdo víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník speedy_007
Divný, dřív jsem stahoval z torrentů i 1MB/s a teď jsem rád, když se to přehoupne přes 20KB/s. Děje se to od pátku/soboty. Na DC huby se prozměnu ani nepřipojim. Volal jsem jim, ale o ničem neví. Jsem si jistej, že chyba neni u mě. Nevíte o tom někdo víc?

 

Je jasný, že to blokujou, ať už záměrně či nevědomky jim tam něco nefunguje, je chyba určitě u nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasny, fakta prece mluvi za sebe... UPC bud nema potrebu hlasit do sveta jaka nova antiP2P opatreni maji, anebo pravdepodobne o tom nevi nic obecni lide na infu, pro ktery by to stejne byl jen drobny technicky detail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...