Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

tak stale stejnej problem..torrenty jsou vsechny "cerveny", az na vyjimky..ted stahuju 3 - celkova rychlost okolo 300 kB/s coz jde, ale i ty stahovany jsou "cerveny" a pripojim se jen k malymu poctu peeru...snad je to opravdu jen kratkodobej vypadek, jinak UPC prijde o hodne klientu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel K.
tak stale stejnej problem..torrenty jsou vsechny "cerveny", az na vyjimky..ted stahuju 3 - celkova rychlost okolo 300 kB/s coz jde, ale i ty stahovany jsou "cerveny" a pripojim se jen k malymu poctu peeru...snad je to opravdu jen kratkodobej vypadek, jinak UPC prijde o hodne klientu...

Eh, tak o 300 se mi může jen zdát.

Asi minutu jsem jel 250 kBps. Okamžitě to ale sletělo dolů a dlouhodobě se pohybuji na 66 kBps....

Červené to sice nemám, ale proti předchozímu stavu, kdy torrent chodil sám od sebe, jsem musel otevřít port na routeru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel K.

Zajímavé je, že většina stěžovatelů má IP 89.102.x.x (i můj případ).

Otázkou je, zda je to kompletní rozsah IP UPC (což si nemyslím - to by nestačilo, protože 255x255=65 tisíc IP adres).

Pokud by se ukázalo, že problém mají JEN 89.102.x.x, pak by se možná dalo věřit tomu, že je to nějaký problémový síťový prvek na cestě...

Kdyžtak, když budete psát, že vám to nejde, hoďte sem i první dvě čísla z IP i když nejste anonymní.

Můj případ je právě 89.102.x.x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel K.
Jak tady někdo psal, že nový rychlosti platí od ledna. Nemá pravdu, já mam též 20/1,5 už nějaký 2 týdny. :)

Tak Ostrava-Dubina stále na 4 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

v Brně jedou torrenty zatím v pohodě,mám classic 12mbit,down mi jede +- 1Mbit a up okolo 80-100kb/s,začátek mojí IP je:78.102....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi

mam taky 89.102.

btw anonymxx, zkus nakej torrent na kterym je trba 500 seederu, uvidis ze se konektnes nejmin na pulku z nich a pojede ti to plnou. ale hledat torrenty s xxx seederama neni reseni.

Upraveno uživatelem AjSi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...