Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Aaaaaa me to UPC dneska s...tve. Vi jak nastvat workoholika.... Zabrani mu vytvorit si VPN do firmy aby mohl pracovat..... Mam ted chut sehnat si lesenovku tak metr a pul a jit si nechat vysvetlit jak ze nic neblokujou jak tu nekdo psal navod :evil:

 

Dobre vi proc jim nebezi zakaznicka linka o weekendu...

 

Jdu si dat studenou sprchu, treba to prejde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my nic neblokujeme, vse je v poradku, problem je u vas, muzeme poslat technika...

 

A na tom technikovi jsi měl trvat. Já poslal reklamaci, tu mi zamítli, že je problém u mě. Když jsem oponoval, tak hrozil, že mi pošle technika, ale marný výjezd zaplatím - to jsem akceptoval s tím, že jestli technik nezjistí u mě nic, tak budu požadovat slevu z paušálu. Ihned po tom řekl, že žádného technika posílat nebudou, že to je blokované kvůli rekonstrukci sítě.

To jsou takoví parchanti, že tohle jsou snad už nezákonné postupy. Až do poslední chvíle mlží a lžou a až nejde jinak, tak se uráčí říct, že k tomu skutečně může docházet.

 

Antimonopolní úřad veškeré skupování malých kabelovek povoluje, takže za chvíli bude po čr jenom jedna kabelovka a to UPC. ČOI je všechno volné, ti se raději budou zaobírat tím, aby mohli pálit trička od vietnamců. Lidi... Kam spějeme?

 

Presne tak i u me, marny vyjezd platim...Tak to jsem asi mel, ale uz vidim jak se budu hadat s technikem ze ten problem je u nich, protoze treba kdyz dam meric rychlosti na netu (nebo on si zada adresu na FTP od UPC) tak to ukazuje relativne vse v poradku. Kazdopadne diky za info, jsou to fakt h**zlove jinak se to neda nazvat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas. .. chtel bych se jen zeptat ... problem s nacitanim webovych stranek kdyz je bezi torrenty jsem zpooroval take. .. je to teda hrozny ... ale chtel jsem se zeptat zdali je to proste hromadny problem nebo se to tyka jen nektery Torrent klientu? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas. .. chtel bych se jen zeptat ... problem s nacitanim webovych stranek kdyz je bezi torrenty jsem zpooroval take. .. je to teda hrozny ... ale chtel jsem se zeptat zdali je to proste hromadny problem nebo se to tyka jen nektery Torrent klientu? diky moc

 

Ano, presne jak pises, jak stranky tak treba vytoceni noveho VPN spojeni nejde, kdyz je pusteny torrent. Todle by se za normalnich okolnosti dalo povazovat za problem zpusobeny torrentem, ale tady toto se ukazuje ocividne ne jen mi mezi 17 a 23. Vzhledem ze mimo tu dobu to jede pekne a uderem 17 to chcipne toto rozhodne potvrzuje blokovani. Uprimne doufam, ze opravdu uz to brzy prestanou blokovat... Nebavi me furt delat sifrovane tunely buhvi kam vsude do skutecneho internetu... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chci se zeptat, vsude se tu pise ze tu UPC blokuje vsechny porty a proto mi treba DC a ostatni klienti stahuji treba 3Kb/s nebo mene. Ale vetsinou tu pisete, ze to zacina az v rozmezi 17-23hod a ze to trva jiz delsi dobu. Ja mam sice naprosto stejny problem ale je mi divne, ze u me to pretrvava po cely den(at je vsedni ci vikendovy). A ted mi tedy reknete jak to je. Opravdu je tu tento problem zpusobeny umyslne UPC, nebo jsem zablokovany pouze ja jako trest za P2P, nebo je nas vic? Mam tarif UPC 20M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska je velký DEN?! Ode dneška to mají začít povolovat ?!...tak to jsem zvědav, odpoledne se uvidí, kdyžtak sem pište ti co jim to nejelo a už jim to jede :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...