Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Jen moje mala rada, pokud muzete a pojede to, dejte jako adresu serveru https, to mi pomohlo a sosal sem normalne tak, jak jsem mel...ostatni trackery bez https jsou v uvedeny cas (tech 17 - 23 h cca) spatny, cerveny, nelze se na ne normalne pripojit a i kdyby tak to moc nejede...

 

ale mam dojem, ze rapid mi jel v danej cas porad stejne rychle, cili naplno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadna analyza paketu neprobiha. Normalne ve spicku zariznou porty a hotovo (protoze jim nestiha sit). Me na tech portech nejdou i jine aplikace. Mluvil jsem s technikem a ten mi rekl, ze az se to rozjede, at to reklamuji, ze mi vrati penize, ci daji slevu. Doslova rekl, ze na ty co pouzivaji p2p a dc z vysoka serou a tem ani zadnou reklamaci neuznaji. Takze asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecy. A tys mu to sezral i s navijakem, ze... A nerikal taky nahodou jaky porty? Protoze portu je celkem 65536, takze by me zajimalo jaky a jakym zpusobem to "zarezavaji". Port si muzes v kazdem p2p klientu nastavit jaky chces a bude se to mezi 17-23 hod. chovat se to porad stejne. To o te reklamaci radsi no-comment, to uz je na pomalu na na chocholouska... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim!

taky toho moc nestahuju, ale obcas se rad podivam na nejakej film. me to dela to, ze kdyz si spustim azureus, tak mi do 15 minut prestane fungovat internet a pomuze jedine restart pocitace. nepomohlo ani to sifrovani, fakt vyborny!!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostalo se mi odpovedi od klientskeho centra na otazku ohledne nemoznosti stahovani od 17-23 hod.: Tímto bychom se Vám rádi omluvili za dočasně omezenou rychlost připojení v odpoledních hodinách, vzhledem ke zkvalitňování sítě pro plánovaný přechod na vyšší rychlosti může dojít k uváděnému technickému problému.

Aspon, ze to nepopiraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Ale popírali a docela solidně, jenže to je v takovém měřítku, že už to popírat nejde :-) Spíš by mě zajímalo, kdy bude ta síť zkvalitněna. Týden? Měsíc? Rok? Někde je psané do 18. listopadu, někde od nového roku, někde od března... To je o ničem takové onačení, kdy zákazník není informován :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze onaci, tam se ani nic jineho u nich delat neda. Kapacitu nemaji, ale novych zakazniku pribyva. Mne napsali, ze od 1.1. zacnou navysovat me 4 na 13 mega, ale o tom zda se tim vyresi problemy ve spicce uz ani slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zarizoval net u UPC zhruba pred mesicem a pul. Samozrejme ze mi to taky jede pekne na h***o, ale zase na duhou stranu mi jeste neprislo zadny vyuctovani. Je mozny ze v tehle dobe nebudou nic chtit? Ja myslim ze by to bylo fer...

ale asi je to spis jen pekna predstava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...