Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník piposek
odkud máte všichni tu informaci o 20.11.??? dnes jsem volal rozzurenej na UPC a tam mi rekli ze kazdopadne do konce roku

 

kterýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi ja musím dneska říci, že mě to jede docela super ... stahuju (jen lehce pomaleji) torrenty a i stránky mě v poho načitají :) uvidíme jak dlouho to vydrží :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Dyt jsem říkal, že je to jenom blud, aby se uklidnil flame tady na fóru. Osobně bych tipoval, že jestli to někdy do března povolí, tak bude moc dobře, protože cítím, že to blokování kvůli upgrade sítě je jenom blud - nic totiž upgradovat nebudou - jen počkají, až všichni maniaci sosači odejdou pryč a pak to zase pustí.

Jsou to totiž jen lháří prolhaní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jim stále věřím... jsem ochoten počkat do konce roku. jako malou vlaštovku bych viděl, že dnes večer mi jede rapid o něco svižněji, než tomu bylo v minulých 3 týdnech, takže se možná něco děje!? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem to já, jsem taky uživatel UPC a štve mě to. Jak jsem psal mám to od známého který má firmu která pro UPC pracuje. Jasně řekl že je to plánované dokončit 20.11., to ale neznamená že je to přesé datum sám mě na to upozorňil a taky to neznamená že tím datem chtějé přestat blokovat DC a torent. Já osobně net mám momentálně rychlej ale DC ani torrent nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...