Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

TAK PANOVE UZ VIM JAK TO JE OD FIRMY KTERÁ PRACUJE PRO UPC, UPC TOTIZ TEMER VSECHNO NECHAVA DELAT U EXTERNICH FIREM, TAHLE DELA CELEJ JEDEN KRAJ A TO I PRIPOJKY DOMU A SATELITY ATD. PROSTE VSE. DLOUHO JSEM TOHO ZNAMEO (MAJITELE FIRMY) NEVIDEL ALE DNESKA JSEM HO PODKAL TAK JSEM SE HNED NA TO ZEPTAL. REKL MI ZE PREJ UPC PRECHAZI NA JNOU TECHNOLOGII A TAK SE VSECHNO RPREDELAVA A TIM JE TO TAK POMALE A TAKY ME POTVRDIL BLOKOVÁNÍ DC A TORENTU. PREJ DOKONCE UPC POZASTAVILO I PRIPOJOVANI DOMACNOSTI DO INTERNETU KVŮLI TOMUTO PROBLEMU! TAKY ME REKL ZE JE PLANOVANE ZE BY TO MELO BYT HOTOVE DO 20.11.2008 A ZE PO TOMTO DATU BY TO MELO BYT JIZ VSE V NORMALU DOKONCE I BLOKOVANI DC A TORENTU BY MELO ZKONCIT. NA DETAILI JSEM SE NESTIHL ZEPTAT PROTOZE ME UTEKL (PODKALI JSME SE VE SKOLNI DRUZINE KDYZ JSME SI SLI PRO SVE DETI)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem slyšel že internet poběží normálně po skončení přechodu na novou technologii což je 18.11. takže 19.11. by to mělo jet v pohodě zas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
TAK PANOVE UZ VIM JAK TO JE OD FIRMY KTERÁ PRACUJE PRO UPC, UPC TOTIZ TEMER VSECHNO NECHAVA DELAT U EXTERNICH FIREM, TAHLE DELA CELEJ JEDEN KRAJ A TO I PRIPOJKY DOMU A SATELITY ATD. PROSTE VSE. DLOUHO JSEM TOHO ZNAMEO (MAJITELE FIRMY) NEVIDEL ALE DNESKA JSEM HO PODKAL TAK JSEM SE HNED NA TO ZEPTAL. REKL MI ZE PREJ UPC PRECHAZI NA JNOU TECHNOLOGII A TAK SE VSECHNO RPREDELAVA A TIM JE TO TAK POMALE A TAKY ME POTVRDIL BLOKOVÁNÍ DC A TORENTU. PREJ DOKONCE UPC POZASTAVILO I PRIPOJOVANI DOMACNOSTI DO INTERNETU KVŮLI TOMUTO PROBLEMU! TAKY ME REKL ZE JE PLANOVANE ZE BY TO MELO BYT HOTOVE DO 20.11.2008 A ZE PO TOMTO DATU BY TO MELO BYT JIZ VSE V NORMALU DOKONCE I BLOKOVANI DC A TORENTU BY MELO ZKONCIT. NA DETAILI JSEM SE NESTIHL ZEPTAT PROTOZE ME UTEKL (PODKALI JSME SE VE SKOLNI DRUZINE KDYZ JSME SI SLI PRO SVE DETI)
tlacitko caps lock je na leve strane klavesnice. dekuju
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pha 8 - u mě to taky jede jen když je malý provoz sítě - tedy po půlnoci. Kolem 17:00 se to zastaví a chová se to jak je výše popsáno. Mohli by přiznat pravdu – to ale zřejmě chceme po této společnosti moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Smutné na tom celé je to, že UPC nemělo ani tendenci informovat zákazníky, takto by se tu nevytvořil 22 stránkový thread, kde se řeší furt to samé a dokola.

 

UPC ať se jen trošku v tomto polepší, copak je to tak těžké poslat informaci. Hlavně, že mi stále dochází jakési Eurovíkendy s UPC.

 

Proč by nemohli prostě napsat

 

" Z důvodu technologické přestavby sítě budeme blokovat p2p sítě a zastavíme příjem nových zákazníků.... bla bla bla..."

 

Copak je to tak těžké?

Místo toho, aby nám rvali jakési víkendy, které stejně nikdo nečte, tak proč by nemohli poslat hromadný email právě s takovou zprávou, s UPC jsem spokojen, ale tento přístup mi opravdu vadí. (a mám pocit, že nejsem zcela jistě sám) :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tukancheez:

 

Naprosty souhlas. Taky me vice stve, ze nam vedome lzou a nechavaji nas v nevedomosti. Me pravdu sdelili, az po nekolikere urgenci. Takove jednani se zakaznikem je nepripustitelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nemuseli by ani rozesílat mejly, stačila by omluvně-vysvětlující zpráva na homepage.

Snad toho kua nechcem tolik, patří to minimálně ke slušnému jednání firma-zákazník. V každý inteligentně vedený společnosti to tak chodí, mezi ty ale UPC rozhodně nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vsechny a pridam svoje poznatky...

Mam stejne problemy - DC, torrent vubec nejede, ale dokonce i skype nebo webovky nefunguji, jak kdy. Lokalita Brno a trva to uz nekolik tydnu.

Na e-mail reagovali vcas, ale odpoved byla zcela nedostatecna a veci na ktere jsem se ptal tak v podstate nezodpovedeli.

Dale operator tech podpory kam jsem volal nebyl prilis schopny, pouze zkontroloval aktualni stav- klik klik modem reaguje, vse je z nasi strany v poradku, jestli vam nejede web je to problem internetu (to je prosim mezinarodni sit mi vysvetlil- dekuji!), my nic neblokujeme, vse je v poradku, problem je u vas, muzeme poslat technika... Doporucil bych lepsi zaskoleni personalu na tech. podpore!

Od znameho ktery si pripojeni zrizoval vim, ze mu problemy potvrdili a termin na zapojeni dostal az za mesic nebo mesic a pul. Proc nemohou informovat vsechny zakazniky nechapu, domnivam se ze vetsina lidi by to pochopila.

Pokud ma byt problem pristi tyden tj. kolem 20.11. vyresen tak pockam, pokud ale ne, jedina moznost je odhlaseni vsech sluzeb... bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
my nic neblokujeme, vse je v poradku, problem je u vas, muzeme poslat technika...

 

A na tom technikovi jsi měl trvat. Já poslal reklamaci, tu mi zamítli, že je problém u mě. Když jsem oponoval, tak hrozil, že mi pošle technika, ale marný výjezd zaplatím - to jsem akceptoval s tím, že jestli technik nezjistí u mě nic, tak budu požadovat slevu z paušálu. Ihned po tom řekl, že žádného technika posílat nebudou, že to je blokované kvůli rekonstrukci sítě.

To jsou takoví parchanti, že tohle jsou snad už nezákonné postupy. Až do poslední chvíle mlží a lžou a až nejde jinak, tak se uráčí říct, že k tomu skutečně může docházet.

 

Antimonopolní úřad veškeré skupování malých kabelovek povoluje, takže za chvíli bude po čr jenom jedna kabelovka a to UPC. ČOI je všechno volné, ti se raději budou zaobírat tím, aby mohli pálit trička od vietnamců. Lidi... Kam spějeme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...