Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Stahuju pres torrent celkem dlouho, ale toto se mi nikdy nestavalo. Kolem 5 hodiny odpoledni mi zmizi vetsina seeders i leechers a rozjede se az kolem 23 hodiny. Trva to uz asi mesic. A to jak v praci,tak i doma. Ma nekdo podobny,ci stejny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina
Skoro vůbec počítačům nerozumím , ale ještě mi napadlo ,že nedávno se stahovala aktualizace -- service pack 3 win XP -- nemůže to mít také něco společného s tím ? Nekamenujte mi , fakt je to jen taková myšlenka, co kdyby....

ne, tim to rozhodne neni, stejne krute se to zpomalilo i na linuxu - aneb - za vsim hledej UPC :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju take, zsejm z Chebu a taky se na DC++ necapu akorat rano, budu hledat jineho providera, jako mit 4 megabit na sledovani stranek opravdu nepotrebuju a nechapu k cemu nabizi Xmagabity kdyz to krouhnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Jen by mě zajímalo, proč tu dobu aspon nemění. Já se před pátou hodinou k počítači doma nedostanu, protože musím jaksi chodit do práce a ve 23 už zase prozměnu spím.

Tím mi defacto UPC odepřeli přístup ke všemu...

 

Si mám natahovat budík na dobu, kdy se to UPC uráčí spustit, nebo brát dovolenou??? Člověk si chce stáhnout pár písniček (řádově do 100 mega maximálně), ale kuli těm šílencům, co stahujou věci, na který se ani nepodívají jsme to odsrali všichni. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
Potvrzuju take, zsejm z Chebu a taky se na DC++ necapu akorat rano, budu hledat jineho providera, jako mit 4 megabit na sledovani stranek opravdu nepotrebuju a nechapu k cemu nabizi Xmagabity kdyz to krouhnou.

 

Neboj, blokujou to i na 20 Mbps přípojkách. Ty jsou na stahování textových emailů a prohlížení webu úplně nejlepší... (nic jiného mi jaksi nefičí, když jsem doma)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pema

blokovany ne... normalne jde stahovat, ale stahovani je pomalejsi ...

RS - 17:00 - 23:00 -> 25KB/s

RS - 23:01 - 16:59 - > 180KB/s

 

platim pripojku 12 MB/s kde je net od 17 do 23 hod pro stahovani nepouzitelnej ...

 

:cry:

 

po 23 hodine je i torrent normalni

 

There's no indication that your ISP rate limits all uploads at port 6881. In our test, a TCP upload on a BitTorrent port achieved at least 875 Kbps while a TCP upload on a non-BitTorrent port achieved at least 772 Kbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...