Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník klodr

Ahojky všem,

nevím jsk vy,ale upc p....,P2p,utorent i rapidshare totalně omezen.Načítaní stranek fuj pomalí.Na s......Končím.zítra davám výpověť,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
Jen pozor na to, že stahovači jsou obtížný hmyz pro každého providera. A vůbec se nedivím

 

A proč by jsme měli být obtížný hmyz? My je snad živíme ne? Kdyby jsme neměli potřebu stahovat, nemáme internet, když nemáme internet neplatíme jim peníze. Stahovač = peníze.

 

Tak to jsi se "trošku" spletl :lol: Ale jako.. někdy je dobré žít naruby :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

Žádám Vás tímto o vysvětlení a napravení stávající situace, z jakého důvodu jste mě výrazně omezily P2P.

Používám k práci DC klienta a více než měsíc mě nelze stahovat plnou rychlosti (z původních 256 kB/s na 30 kB/s) a na některé HUBy se nelze připojit vůbec!

Problém na mé stranně rozhodně není, jelikož s nastavením nebyly prováděny žádné změny(tedy až na nastavení aktuální IP adresy).

Odmítám příjmout tento stav, jelikož si platím službu UPC Starter se všemi technickými parametry, které tato služba nabízí a nikoliv proto, abych celý měsíc byl VÝRAZNĚ OMEZOVÁN ve smluvených možnostech této služby.

Očekávám velmí rychlé napravení stávající situace. V opačném případě budu žádát o finanční kompenzaci a přejdu ke konkurenci, kde mě budou plnohodnotné služby garantovány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reagujeme na Váš mail ze dne 4. 11. 2008 ohledně služby ... UPC Internet, UPC telefon, UPC digitální televize.

 

Vaše připojení je v pořádku. Konektivita u p2p sítí může být ovlivněna mnoha faktory. V rámci naší sítě není nastaveno nic, co by omezovalo p2p sítě.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

To je přesně odpověď jakou jsem čekal....takže asi chyb podle nich je na me stranně, hm??!!! Fakt ubohý!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

Žádám Vás tímto o vysvětlení a napravení stávající situace, z jakého důvodu jste mě výrazně omezily P2P.

Používám k práci DC klienta a více než měsíc mě nelze stahovat plnou rychlosti (z původních 256 kB/s na 30 kB/s) a na některé HUBy se nelze připojit vůbec!

Problém na mé stranně rozhodně není, jelikož s nastavením nebyly prováděny žádné změny(tedy až na nastavení aktuální IP adresy).

Odmítám příjmout tento stav, jelikož si platím službu UPC Starter se všemi technickými parametry, které tato služba nabízí a nikoliv proto, abych celý měsíc byl VÝRAZNĚ OMEZOVÁN ve smluvených možnostech této služby.

Očekávám velmí rychlé napravení stávající situace. V opačném případě budu žádát o finanční kompenzaci a přejdu ke konkurenci, kde mě budou plnohodnotné služby garantovány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

Žádám Vás tímto o vysvětlení a napravení stávající situace, z jakého důvodu jste mě výrazně omezily P2P.

Používám k práci DC klienta a více než měsíc mě nelze stahovat plnou rychlosti (z původních 256 kB/s na 30 kB/s) a na některé HUBy se nelze připojit vůbec!

Problém na mé stranně rozhodně není, jelikož s nastavením nebyly prováděny žádné změny(tedy až na nastavení aktuální IP adresy).

Odmítám příjmout tento stav, jelikož si platím službu UPC Starter se všemi technickými parametry, které tato služba nabízí a nikoliv proto, abych celý měsíc byl VÝRAZNĚ OMEZOVÁN ve smluvených možnostech této služby.

Očekávám velmí rychlé napravení stávající situace. V opačném případě budu žádát o finanční kompenzaci a přejdu ke konkurenci, kde mě budou plnohodnotné služby garantovány.

 

Z čeho usuzuješ, že v UPC pracují jenom ženy?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrvzuji nefunkčnost DC++ v Ústí nad Labem. Připadám si tady jak někde v Číně, kde lidem určují co smějí dělat z internetem a co ne. Jsem jednáním UPC víc než znechucen. Pokud se stávající situace nezmění, přecházím jinam, protože pro mě je i poloviční rychlost, či vyšší cena jsou rozhodně lepší než takovéto omezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi

tak dneska mi konecne probehla zmena ip z karnevalu na upc. p2p opet bez jakychkoliv problemu, tak snad uz to pojede :) lokace : teplice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...