Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

no rychlost internetu je tristní. Načítání stránek šíleně pomalé a dostat se do mailu nemožné...paráda, že net je pomalej i na tohle...asi využiju wifi tady z hotelu...tam mám aspon 10kbps...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms
Tady se to uz resilo, ale dle meho zjisteni cervene kolecka jsou mezi cca 17 - 24 hod. , pak to jede normalne, casovy interval je +- 1 hod, nejsem zatim schopen to zjistit (pres den jsem v praci), kazdopadne brzo ( 5.00 hod. ) rano torrenty jedou.

 

Jj souhlasím, již jsem si vypozoroval. že začínají blokovat okolo 17hod a většinou ve 23:01 již vše jede ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
takže to znovu nejede, asi bude něco na tom, že to fachčí ráno,

 

vyzývám všechny, aby v pondělí kontakotovali UPC a začali je bombardovat a vyhrožovat odstoupením od smlouvy - když nás bude víc budou s tim muset neco udelat!

oni s tim ale neco delaj, a to, ze modernizujou sit. pochybuju ze kvuli 100 lidem prestanou s modernizaci... jediny reseni je sedet, cekat a nadavat. hlavne posledni moznost nam de vsem skvele.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to znovu nejede, asi bude něco na tom, že to fachčí ráno,

 

vyzývám všechny, aby v pondělí kontakotovali UPC a začali je bombardovat a vyhrožovat odstoupením od smlouvy - když nás bude víc budou s tim muset neco udelat!

oni s tim ale neco delaj, a to, ze modernizujou sit. pochybuju ze kvuli 100 lidem prestanou s modernizaci... jediny reseni je sedet, cekat a nadavat. hlavne posledni moznost nam de vsem skvele.

 

 

Jaké k vůli 100 lidem??Přidej a to hodně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PhyrexiaN
Tady se to uz resilo, ale dle meho zjisteni cervene kolecka jsou mezi cca 17 - 24 hod. , pak to jede normalne, casovy interval je +- 1 hod, nejsem zatim schopen to zjistit (pres den jsem v praci), kazdopadne brzo ( 5.00 hod. ) rano torrenty jedou.

Ano, to souhlasí, i když tu první hranici bych posunul ještě o dvě hodiny dozadu. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
takže to znovu nejede, asi bude něco na tom, že to fachčí ráno,

 

vyzývám všechny, aby v pondělí kontakotovali UPC a začali je bombardovat a vyhrožovat odstoupením od smlouvy - když nás bude víc budou s tim muset neco udelat!

oni s tim ale neco delaj, a to, ze modernizujou sit. pochybuju ze kvuli 100 lidem prestanou s modernizaci... jediny reseni je sedet, cekat a nadavat. hlavne posledni moznost nam de vsem skvele.

 

 

Jaké k vůli 100 lidem??Přidej a to hodně!

myslis ze jim napise vic lidi? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám UPC easy, a dnes mám už několik hodin rychlost připojení na net desetinovou - 338 kbps, upload ani nedojel, odezva 518 ms, http://nastroje.lupa.cz/mereni-rychlosti/vysledky/?id=5068653&. Co to je? CHci jít na aktuálně.cz a čekám minutu nebo dvě. Torrenty ani sdílení neprovozuju........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mate 40 mbps downstream a 8mbps upstream a na nem 250 lidi a prodavate jim 20 mbps sluzbu, tak se nedivte. Proste se dostali na technologicke limity, ktere jsou stale vise nez ADSL od o2. Tak to dopada, kdyz marketing neposloucha techniky... Dokud nerozvozej nove CMTS, tak se situace nezlepsi. Tim ze zarezavaji p2p na pcubech, tak drzi sit v chodu, kdyby pustili p2p tak bude cela sit totalne zasekana. Takhle to omezuje jenom male procento zakazniku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se to uz resilo, ale dle meho zjisteni cervene kolecka jsou mezi cca 17 - 24 hod. , pak to jede normalne, casovy interval je +- 1 hod, nejsem zatim schopen to zjistit (pres den jsem v praci), kazdopadne brzo ( 5.00 hod. ) rano torrenty jedou.

 

No jak jsm zjistil tak v Teplicích to je 16:00 - 23:00 mimo provoz zrejmě jeste nepretocili cas. Coz ale napovídá ze to je teda úmyslné a ne jak jsem tu nekde nasel ze nekdo psal ze to je porucha na které pracujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...