Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník AjSi
Severni Cechy-Teplice nic nebezi DC a torenty asi se na to vykaslu a podivam se po jinem netu...tohle mi fakt nebavi
me to vsechno bezi ;) (teplice)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ztotoznuji se s timto nazorem. Jsem byvaly zakaznik Karnevalu a od te doby co to prevzalo UPC, zacaly ruzne problemy. Napriklad me zacaly bombardovat jakymsi broadcast pakety, ktere jsou pro synchronizaci uzlu v LAN, ale UPC routery je klidne propousti a tim se lavinovite siri ve vice jejich LAN, kde jsem i ja. V dobach, kdy existovaly datovy limity, me to zralo 1GB/mesic, takze mi z 2 zustal jen jeden. Vyresilo se to samo zrusenim limitu, pakety samozrejme chodi dal, coz je videt na mem routeru, kde LED prijmu dat blika jak o zivot i kdyz mam vypnute PC.

No a ted tu mame omezeni P2P, jejich neinformovana podpora opet bude tvrdit, ze chyba neni na jejich strane nebo ze je technicka zavada. :evil: . Mozna by tu jejich pretizenou a neznalou podporu mohli zrusit uplne a aspon by usetrili.

Zrejme se snazi ten svuj novy paketovy filtr naladit tak,aby omezoval P2P tak aby uprednostnoval normalni provoz, ale jeste se jim to nepodarilo. Snad casem to doladi, ale pochybuju, ze v budoucnu P2P pojedou tak jako driv, bude hur.

Kdyby to nechali tak jak to je ted, tak by ztratili hodne zakazniku(stahovacu) a to si taky nemuzou dovolit, na to by brzo prisli. Takze pocitam bude nejake stredni reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Kdyby to nechali tak jak to je ted, tak by ztratili hodne zakazniku(stahovacu) a to si taky nemuzou dovolit, na to by brzo prisli.

 

Proč by si to nemohli dovolit? Já myslím, že když odejde jeden stahovač a příjde 10 normálních tak vydělají více a ještě jim zbyde po tom stahovači plno volné kapacity sítě. Myslím, že tohle je přesně co chcou - zbavit se stahovačů... a.... v podstatě se tomu nedivím, jednou to přijít muselo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...