Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník piposek

Takže nikde po cestě není žádný aparátek, co analyzuje, prioritizuje, shapuje, počítá atd.atd? - jako že na UPC jich je hned několik - to podle mě nejsou obyčejné routery/L3 switche, které jen tak suše pošlou paket dál, ale musí ty kvanta torrentích paketů řešit.

Ale principielně - není torrent svinsvto? V porovnání třeba s DC nebo "sprostým" rapidshare? Ani sto lidí s puštěným (jakkoli nastaveným) DC neudělá takovou neplechu na síti jako jeden torrentista. Dyť se to chová jak virus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina

v prvni rade je svinstvo UPC - oni neblokuji jen traffic, ktery rozpoznaji jako P2P, ale vsechno co jde na nestandardni porty

 

napr. se z domu nemuzu dostat na statistiky ntopu na serveru na paterni siti:

https://xxxx:3000 - rychlost je asi tak 1kbit/s

 

na jednu stranu se muzeme bavit o tom jestli omezovat P2P, ale prasit veskery provoz, to je sila :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pokud na to nemaji(zdroje, infrastrukturu, lidi co by to zvladli), tak at mi omezi rychlost, ale ne at prasi muj trafik.

 

Uz tak je velice nehezke od nich ze blokujou obecne porty verejnych proxy serveru...

 

Pak je jedine mrzute reseni VPN nekam jinam coz je celkem neprijemne reseni, ale do VPN se jentak nekouknou.... a zakazat ji nezakazou (snad) to by s nima pak hooodne lidi vy...balo ze se nemuzou pripojit do prace z domu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nezbejvá než dodat - počkám týden a pokud se to s tím DC++ nezlepší tak ruším smlouvu u providera a věřím že to udělá i takovejch dobrejch min.40% lidí.

No k čemu mi je rychlost 10 Mbit, když mi nejde stahování. Že by na asi 10 mejlů měsíčně - ee to si radši skočím do net-kavárny a nepotřebuju platit 490 měsíčně jen kvůli e-maijlům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jako Kikina, pockam tyden a davam UPC vale, z plnyho kotle, co jim platim uz ode me neuvidej ani kacku, zrusim komplet vsechno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník konopaskovamarie
Presne jako Kikina, pockam tyden a davam UPC vale, z plnyho kotle, co jim platim uz ode me neuvidej ani kacku, zrusim komplet vsechno ...

je ahoj garione.

 

no ja zatim pockam po trose snahy mi vsechno funguje jak ma.

 

upcnk1.jpg

w1024.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co k tomu dodal že jestli to bude trvat takže od nich odejdu a nezůstane to jenom u internetu ale i kabelovka a telefon takže at si to kluci rozmyslí takový poskytovatel je na nic poskytovatel nejsou na trhu jediní je mi uplně jedno komu peníze za tyhle služby dám jde mi o to aby jsem mohl dělat na internetu co chci a nikdo mi v tom nebránil nakonec si za to platím a není to zase až tak málo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...