Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

U mě ještě žádná změna IP nenastala...Fakt už jen spoléhám na to, že mě změní IP adresu z karnevalu na UPC a stane se zázrak a všechno zase půjde normálně....

 

Já jsem sice z Teplic ale po změně IP se mimo té IP nezměnilo nic, problémy jsou stále stejné. PS: Jestli máš router tak ho restartuj aby si načetl z DHCP novou IP třeba se ti změní, případně i modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ptal jsem se včera ve filiálce UPC v centru Chodov a modernizace sítě prý bude ukončena k 18.11. takže teoretickyby to od toho dne, nebo následujícího mělo jet v pořádku všem. Jinak mně blbnou normální webové stránky z ciziny, ale i naše často.. Každopádně stahování ze serveru jako Gamershell bylo nějakých 5kbps..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem nějaký nástroj,který by detekoval zda provaider nějak zasahuje do BitTorrent komunikace(očividně zasahuje). A na této adrese http://broadband.mpi-sws.org/transparency/bttest.php jsem narazil na jakýsi Glasnost: Test if your ISP is manipulating BitTorrent traffic . Testnul jsem ráno když ještě všechny torrenty běhaly jak mají a výsledek testu OK. Počkám na večer až mi UPC zase začne blokovat přenos a provedu znovu test. Uvidim zda to bude mít nějakou vypovídající hodnotu. Nemyslím že by technici z UPC výsledek nějakého testu braly jako důkaz proti jejich tvrzení že závada není na jejich straně. To jen tak pro info. :idea:

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolat se do UPC je prakticky nemožný - minimálně utratíte 250CK... jako já při oprávněné reklamaci, kdy mne "omylem odpojili!"

Lepši je poslat fax nebo dopis, vyjde to nastejno a levněji! (Budou na vás srát stejně, ale vás to bude stát míň lovů!))

A pokud jste v Praze, navštívil bych je osobně s kusem vodovodní trubky délky tak 1,5m

a prvnímu "manažerovi", kterýho bych chytil, bych "názorně vysvětlil" tu reklamaci.......

A aby někdo neřekl, že je to návod k "terorismu", já neříkal, že ho tou trubkou máte mlátit...prostě "náhodou něco reklamujete na cestě z Bauhausu" a doma opravujete vodu, že...

a jen si nesete domů "nákup"...

Jeho "představy" vás logicky nemusí zajímat....

Je to obdobné, jako když ho navštívíte s Magnum 357 v podpažáku a protože je tam horko, tak si rozepnete bundu...

 

Krysa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pema

UPC blokuje DC++ a zpomaluje Torrenty od 17:00 hod do 0:00 hod.

 

Spustil jsem test z http://broadband.mpi-sws.org/transparency/ s vysledkem :

 

Your ISP possibly rate limits all uploads at port 6881. In our test, a TCP upload on a BitTorrent port achieved at least 45 Kbps while a TCP upload on a non-BitTorrent port achieved at least 372 Kbps.

 

Je tady nejaky technik z UPC aby se k tomu mohl vyjadrit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...