Přejít na obsah

DVR -problémy s nahráváním


Návštěvník baf

Doporučené příspěvky

Dneska mě Handan nepříjemně překvapil. Jako každou neděli jsem si nastavil přes EPG Svět 2009 z Primy, abych mohl v neděli déle spát. Jaké bylo mé překvapení po ránu, když se mi Svět 2009 nenahrál, ale v seznamu nahrávání jsem měl z Primy nastaveno nahrávání 10:20-11:05 místo 9:20-10:05, jak by to mělo správně být. Handan si evidentně posunul čas u Světa o hodinu později. Ale nebyl to jenom Svět. Stejným způsobem se mi o hodinu dopředu posunuly všechny jednorázové nahrávky. Zajímavé je, že opakované nahrávky zůstaly nedotčeny. Předpokládám, že to nějak souvisí s dnešní změnou času. Zajímalo by mě, jestli jsem jediný, kdo měl dneska tento problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi ty nahravky casoval pred zmenou casu, tak je to tim.

Ja dnes po zmene casu take musel v casovaci vsechno prenastavit o hodinu zpet.

 

Bohuzel tohle je jeden z problemu kterymi DVR zatim trpi, ja uz to nastesti vedel z minula, takze jsem onic neprisel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je to hloupá chyba (a že pořád ještě není odstraněná je něco, co mi hlava nebere), ale třeba v DVB-T je situace mnohem zábavnější - Prima a Prima Cool vysílají špatně EPG, všechno je posunuté o hodinu dopředu. Bylo to tak vidět už celý minulý týden a situace trvá a přesto se nenašel nikdo, kdo by to preventivně zkontroloval (profesionalita v českém provedení) a dokonce to nikdo neprověřil ani zpětně, takže vesele vysílají špatné EPG celý den.

 

Jen pro zajímavost - můj stařičký DVD rekordér Panasonic nejenže přešel na správný čas zcela bez zásahu lidské ruky, ale navíc zahájil naprogramované nahrávání ve správný čas. V Handanu se mají hooooooodně co učit.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník mirage7

U vetsiny nahravek z Handanu 6000 se mi cca 2x do hodiny na par sekund zastavi/rozsype obraz a pak pokracuje dal (u MGM se pak casto rozhodi synchronizace obrazu se zvukem. Kvalita a sila signalu +%- 98 %. Dela to jeste nekomu dalsimu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

ta synchronizace jo me se zda ze se to srovna kdyz to zastavim pres pauzu a chvili pockam

 

ten obraz se obcas rozpadne - a jinak je u me signal 90 a kvalita 97-98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá situace včera - nastaveno nahrávání na prima cool 20:15 - 21:05, tohle proběhlo ok ale ještě předtím jako bonus nahrával z prima cool od 17:00 do 17:14 a uložil to pod názvem toho pořadu, co začínal 20:15.

 

Uklepnout jsem se nemohl, nastavuju nahrávání výhradně přes epg a v 17:00 žádný pořad na prima cool nezačínal.

 

Po dlouhé době jsem byl Handanovými dovednostmi opravdu překvapen :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U vetsiny nahravek z Handanu 6000 se mi cca 2x do hodiny na par sekund zastavi/rozsype obraz a pak pokracuje dal (u MGM se pak casto rozhodi synchronizace obrazu se zvukem. Kvalita a sila signalu +%- 98 %. Dela to jeste nekomu dalsimu?

Zkus zkontrolovat tu dratovou propojku zezadu DVR, popr. kabelaz.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak co mate jeste brblemy s cernou obrazovkou ?

 

Ja tu mel zase 2 zaseky behem tydne, tentokrat jsem ale odhalil duvod a to stary znamy,

kdy DVR nahravalo jeden porad (Barrandov TV), na ktery jsem soucasne se spozdenim koukal ze zaznamu,

pak zhruba v pulce zanamu toho prvniho se spustil zaznam dalsiho poradu, ale z jineho muxu (Discovery), v te chvily jsem stale sledoval zaznam, kdy pred jeho spustenim jsem mel DVR prepnuty na kanal CT1( coz je dalsi mux),

a zde je kamen urazu, DVR totiz pri sledovani zaznamu si neumi prepnout na dalsi mux a proto se pri spusteni druhe nahravky prvni nahravany porad z Barrandov TV v pulce prerusil a dal uz pokracoval jen zrychleny presun s cernou obrazovkou.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...