Přejít na obsah

HD Olympiáda


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Aha, a jak by to teda mělo být? Ten kdo bere nižší plat by měl platit za služby od UPC méně a ten kdo bere vyšší než průměrný plat tak by měl platit více?

Samozřejmě že nemůžu jednu službu/zboží srovnávat s vývojem platů. Už jsem psal dříve, že když už, tak je potřeba porovnávat celý spotřební koš. Jenže s tímhle naivním zjednodušením jste začali vy, ne já. Ono, když už jsme u toho porovnávání se UPC SK tak se stačí podívat na jejich ceny za digitální kabelovku. A je to zase o něčem jiném. Internet je tam sice levnější, ale cena za tv na takřka stejné úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No počkej, to co jsi napsal s tím placením za služby/statky odstupňované ohledně výše platu jsem nikdy neřekl, a ani jsem nepochopil, proč si mi tuhle otázku položil, vždyť jsem ani v mém příspěvku o ničem takovém nepsal. Jestli jsim myslel, že to bylo řečeno větou: "Nemůžeš srovnávat jen křivku vývoje cen služeb Karnevalu/UPC s vývojem výšem platů.", tak jsem tou větou chtěl říct přesně to, co jsem napsal v předchozích dvou větách, že nemůžeš srovnávat jenom jednu službu/zboží.

 

Jj, máš pravdu, s digitální kabelovkou nejsou až zas o tolik levnější než u nás. To je tak nastejno. Ale ta cena u internetu je hodně znát, ono ani ne tak ta cena, ale porovnání cena/výkon, protože ty parametry služby v poměru s cenou - to je prostě skvělá nabídka.

 

Tak a teď už se fakt budu snažit mlčet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Vycházel jsem z tvé věty:

Průměrná mzda, myslíš si, že každý bere onu výše zmíněnou částku jako plat?

Nevím jinak, proč jsi ji zmiňoval.

Ale taky už končím, až příliš jsme se odchýlili od tématu "olympiády v HD".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas bude Ceska televize vysilat v HD az dalsi olympiadu v roce 2010, dneska o tom mluvily na CT4.

 

A Slovenska Trojka, připravovaný sportovní kanál veřejnoprávní Slovenské televize, bude ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) vysílat i prostřednictvím digitální kabelové televize UPC. Ovšem pouze na Slovensku, protože pro Českou republiku by si musela STV vypořádat vysílací práva.

http://www.digizone.cz/aktuality/sloven ... -take-upc/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takže my fakt budeme jedna z asi tří zemí na světě, co nebude mít možnost vidět olympiádu v HD a ve vlastím jazyku? No hlavně že jsme se pořád Polákům a Slovákům smáli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže my fakt budeme jedna z asi tří zemí na světě, co nebude mít možnost vidět olympiádu v HD a ve vlastím jazyku? No hlavně že jsme se pořád Polákům a Slovákům smáli.

 

sme fakt ubohý a někdy se za nás stidim..stačí přijet do neměcka nebo i do blbýho spanělska k "cikánům", a jsou o 10let dál

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Takže my fakt budeme jedna z asi tří zemí na světě, co nebude mít možnost vidět olympiádu v HD a ve vlastím jazyku? No hlavně že jsme se pořád Polákům a Slovákům smáli.

 

je to tak a co je nejhorší největší kabelový operátor v zemi nedokáže nabídnout Eurosport HD kvůli tomu, že mají nekoncepční digitální nabídku s podivně integrovanou HD nabídkou a nejsou schopni ji zavčas upravit, tak aby bylo možné ES HD nabídnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže my fakt budeme jedna z asi tří zemí na světě, co nebude mít možnost vidět olympiádu v HD a ve vlastím jazyku? No hlavně že jsme se pořád Polákům a Slovákům smáli.

 

je to tak a co je nejhorší největší kabelový operátor v zemi nedokáže nabídnout Eurosport HD kvůli tomu, že mají nekoncepční digitální nabídku s podivně integrovanou HD nabídkou a nejsou schopni ji zavčas upravit, tak aby bylo možné ES HD nabídnout

 

přesně tak, je to banda trotlů...jestli do půlky září nepřibyde aspon 5 nových kanálů, seru na ně a kabelovku zrušim

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...