Přejít na obsah

HD Olympiáda


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

http://www.digizone.cz/aktuality/upc-se-opet-pochvalilo-olympiada-mu-pry/

 

pak se nemuzem divit ze Eurosport HD je pro ne priorita numero NULA..

 

zajímavé, mám UPC a přesto sleduju olympiádu z DVB-T, na co bych zapínal jejich pokakaný STB, když mi nemá co navíc nabídnout, jo kdyby tam byla olympiáda v HD tak to by byla jiná.

 

Tak to delate chybu. Na kabelu je mnohem kvalitnejsi signal (vetsi datovy tok).

Ja to porovnaval a na 40" je to dost znat. HD to sice neni, ale da se na to celkem koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.digizone.cz/aktuality/upc-se-opet-pochvalilo-olympiada-mu-pry/

 

pak se nemuzem divit ze Eurosport HD je pro ne priorita numero NULA..

 

zajímavé, mám UPC a přesto sleduju olympiádu z DVB-T, na co bych zapínal jejich pokakaný STB, když mi nemá co navíc nabídnout, jo kdyby tam byla olympiáda v HD tak to by byla jiná.

 

Tak to delate chybu. Na kabelu je mnohem kvalitnejsi signal (vetsi datovy tok).

Ja to porovnaval a na 40" je to dost znat. HD to sice neni, ale da se na to celkem koukat.

 

 

zajimave ja to sleduji take na 40" a rozdil mezi UPC a DVB-T je neznatelny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnutý nevypnutý, platba běží, takže bych řekl že je jim to úplně jedno... :lol:

 

platba sice bezi, ale ja nejsem obtezovan zaostalosti handanu, uz aby byly ty moduly do CI slotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave ja to sleduji take na 40" a rozdil mezi UPC a DVB-T je neznatelny

 

Treba kdyz se divate na hazenou nebo basket, tak pri zaberech celeho hriste jsou u DVB-T hraci docela dost rozmazani. Nebo lidi v hledisti pri tenisu. A BTW na zobrazeni infografiky je to taky videt vic nez dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave ja to sleduji take na 40" a rozdil mezi UPC a DVB-T je neznatelny

 

Treba kdyz se divate na hazenou nebo basket, tak pri zaberech celeho hriste jsou u DVB-T hraci docela dost rozmazani. Nebo lidi v hledisti pri tenisu. A BTW na zobrazeni infografiky je to taky videt vic nez dost.

 

Mozna jeste dodam, ze mam handan pripojen hdmi a dvb-t tuner je uvnitr tv, takze oba signaly dojdou do televize bez zbytecnych ztrat na kvalite (kdyz uz jsou komprimovany ztratovym codecem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave ja to sleduji take na 40" a rozdil mezi UPC a DVB-T je neznatelny

 

Treba kdyz se divate na hazenou nebo basket, tak pri zaberech celeho hriste jsou u DVB-T hraci docela dost rozmazani. Nebo lidi v hledisti pri tenisu. A BTW na zobrazeni infografiky je to taky videt vic nez dost.

 

tak jsem se na to srovnání zaměřil a udělal porovnání a opět musím potvrdit, že obraz z DVB-T tuneru v TV je vpodstatě stejný (celkově barevně je lepší na DVB-T, stejně tak dojem z obrazu což je záležitost kvality TV, infografika je vpodstatě stejná) jak z UPC STB spojeného s TV skrz HDMI. Vyšší bitrate (pokuď je tedy skutečně vyšší) se projeví na kompresních artefaktech při rychlých pohybech.

Ten možná vyšší bitrate na UPC v žádném případě neomlouvá chybějí možnost sledovat OH v HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né že bych se jich zastával, nemám HD TV ani STB, ale pořád kolem čtu jak všichni chtějí olympiádu v HD jako v okolních státech.

Ale všimnul si někdo, že třeba němci taky nemají "live" olympiádu v HD. Pouze Anixe HD bude vysílat cca 100 hodin záznamu, jinak nic. ARD a ZDF řekli, že první HD budou mít až Vancuver 2010 jako ČT.

 

To jen na okraj a teď tvrdě do mě :wink:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...