Přejít na obsah

HD Olympiáda


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

To je jedno, že nemají Olympiádu živě v HDčku, ale aspoň ji mají v záznamu, kdežto my to ani nemáme v záznamu.

A Němci, nebo další státy mi jsou v tomhle ohledu úplně volný, nejvíc mi záleží na naší republice, zajímá mě to co je tady, a aby to tady bylo lepší. :lol::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se na to srovnání zaměřil a udělal porovnání a opět musím potvrdit, že obraz z DVB-T tuneru v TV je vpodstatě stejný (celkově barevně je lepší na DVB-T, stejně tak dojem z obrazu což je záležitost kvality TV, infografika je vpodstatě stejná) jak z UPC STB spojeného s TV skrz HDMI. Vyšší bitrate (pokuď je tedy skutečně vyšší) se projeví na kompresních artefaktech při rychlých pohybech.

 

A vy jste si myslel, ze vyssi bitrate se projevi dvojnasobnym poctem radku? Nebo zlatych medaili ? Kvalita statickeho obrazu snad nikoho nezajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne by zajimalo proc neni eurosport sd v 16:9 tak jak slibovali protoze ten orezany 4:3 mne se.... vice nez hd ktere nebude u nas ani v roku 2020

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se na to srovnání zaměřil a udělal porovnání a opět musím potvrdit, že obraz z DVB-T tuneru v TV je vpodstatě stejný (celkově barevně je lepší na DVB-T, stejně tak dojem z obrazu což je záležitost kvality TV, infografika je vpodstatě stejná) jak z UPC STB spojeného s TV skrz HDMI. Vyšší bitrate (pokuď je tedy skutečně vyšší) se projeví na kompresních artefaktech při rychlých pohybech.

 

A vy jste si myslel, ze vyssi bitrate se projevi dvojnasobnym poctem radku? Nebo zlatych medaili ? Kvalita statickeho obrazu snad nikoho nezajima.

 

 

ja jsem nebyl ten kdo prisel s tim jak je na UPC obraz lepsi, pro me je lepsi ten z DVB-T, nejake neznatelne rozdily v rychlych pohybech (jestli nejake skutecne jsou) nejsou duvod k zapnuti STB, zvlaste kdyz dojem z obrazu je lepsi u DVB-T, ono totiz ten upscale na 1080i co dela STB neni z nejkvalitnejsich, pred update fw. to byla tragedie, ted se na to da alespon koukat ale i tak preferuji to co dela moje TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem nebyl ten kdo prisel s tim jak je na UPC obraz lepsi, pro me je lepsi ten z DVB-T, nejake neznatelne rozdily v rychlych pohybech (jestli nejake skutecne jsou) nejsou duvod k zapnuti STB, zvlaste kdyz dojem z obrazu je lepsi u DVB-T, ono totiz ten upscale na 1080i co dela STB neni z nejkvalitnejsich, pred update fw. to byla tragedie, ted se na to da alespon koukat ale i tak preferuji to co dela moje TV

 

Nevim, nevim, jestli vam uverim, ze vase tv si tak dobre domysli hracuv pohyb :), ale pokud jde o dojem, je to vzdy hodne subjektivni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem nebyl ten kdo prisel s tim jak je na UPC obraz lepsi, pro me je lepsi ten z DVB-T, nejake neznatelne rozdily v rychlych pohybech (jestli nejake skutecne jsou) nejsou duvod k zapnuti STB, zvlaste kdyz dojem z obrazu je lepsi u DVB-T, ono totiz ten upscale na 1080i co dela STB neni z nejkvalitnejsich, pred update fw. to byla tragedie, ted se na to da alespon koukat ale i tak preferuji to co dela moje TV

 

Nevim, nevim, jestli vam uverim, ze vase tv si tak dobre domysli hracuv pohyb :), ale pokud jde o dojem, je to vzdy hodne subjektivni.

 

a o jakém rozdílu v bitrate tady vůbec mluvíme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...