Přejít na obsah

HD Olympiáda


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

jj selfnet alias Moravia net je srovnatelny s UPC mam vyzkouseno mame ho v rodine ,ale NETBOX je mazec i cenama za internet ... ,ale je to jaqk je jiz vyse popsano hlavne na sidlistich jsem z brna z lisne ze stare zastavby a tu neni jina volba jak UPC a fakt zavidim lidickam o 1 Km ! dal co bydli na sidlisti .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je mi lito, ze jako jedni z mala nemame moznost HD olympiady. Pro te bide vsak musim pochvalit CT2 za naprosto perfektni obraz v ramci moznosti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1

Kdo má zkušenosti firmou netbox??? prosím vás napište mi jak se sní spokojený

například internet NETBOX FAVORITE 7168/1536 kb/s je tak rychlí nebo to má agregaci???

nebo TV ZÁKLAD 42 TV programů jak jste spokojený + internetem???? je to stejná kvalita jakou poskytuje UPC nebo lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Je mi lito, ze jako jedni z mala nemame moznost HD olympiady. Pro te bide vsak musim pochvalit CT2 za naprosto perfektni obraz v ramci moznosti!

 

Presne tak , zkousel jsem srovnat obraz na SVT2 / ČT2 / a EUROSPORT , a výsledek je takový ze na 73cm obyc flat TV byl obraz ČT 2 naprosto nejlepsi narozdil od Esportu byl v 16:9 ,nadhera! jen zvuk byl trochu potlaceny oproti ESportu . Na Esportu byl obraz v 4:3 a opravdu shit kvalita . ČT2 doporučuji :!::!::!:

 

 

Nevim ,ale jaky by byl vysledek na neake plazme ci LCD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

:oops: Jen mala poznamka smerek k CT2 , moderatori byly moc ukecani , porad do toho kecali i v okamziky kdy to naprosto nebylo treba. :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Kdo má zkušenosti firmou netbox??? prosím vás napište mi jak se sní spokojený

například internet NETBOX FAVORITE 7168/1536 kb/s je tak rychlí nebo to má agregaci???

nebo TV ZÁKLAD 42 TV programů jak jste spokojený + internetem???? je to stejná kvalita jakou poskytuje UPC nebo lepší.

 

co vim od kolegu z prace tak net neni moc stabilni , caste vypadky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hal
Kdo má zkušenosti firmou netbox??? prosím vás napište mi jak se sní spokojený

například internet NETBOX FAVORITE 7168/1536 kb/s je tak rychlí nebo to má agregaci???

nebo TV ZÁKLAD 42 TV programů jak jste spokojený + internetem???? je to stejná kvalita jakou poskytuje UPC nebo lepší.

 

co vim od kolegu z prace tak net neni moc stabilni , caste vypadky .

 

Nesir bludy, za posledni pulrok sem mel akorat jeden nehlaseny vypadek v radu dvou hodin a jeden hlaseny.

Ale zalezi hodne na lokalite. Nejproblemovejsi je akorat Bystrc. Dve lokality, se maji jeste prestavovat a to Kohoutovice a Lesna.

 

Agregace u Netboxu nehrozi, sit je postavena na dostatecne kapacite a neni ji problem navysit. Zahranicni konektivita je taky dostatecna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Kdo má zkušenosti firmou netbox??? prosím vás napište mi jak se sní spokojený

například internet NETBOX FAVORITE 7168/1536 kb/s je tak rychlí nebo to má agregaci???

nebo TV ZÁKLAD 42 TV programů jak jste spokojený + internetem???? je to stejná kvalita jakou poskytuje UPC nebo lepší.

 

co vim od kolegu z prace tak net neni moc stabilni , caste vypadky .

 

Nesir bludy, za posledni pulrok sem mel akorat jeden nehlaseny vypadek v radu dvou hodin a jeden hlaseny.

Ale zalezi hodne na lokalite. Nejproblemovejsi je akorat Bystrc. Dve lokality, se maji jeste prestavovat a to Kohoutovice a Lesna.

 

Agregace u Netboxu nehrozi, sit je postavena na dostatecne kapacite a neni ji problem navysit. Zahranicni konektivita je taky dostatecna.

 

nesirim bludy , jen rikam co si porad stezuje kolega , je z Lisne ulice Hornikova . do net boxu jsem ho dotlacil ja ma ten nejlevnejsi za neakych cca 250 kc / mes a porad si stezuje

 

a nevim proc se o tom dohadujem vubec vlastne tu , je to topic o digi tv ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...