Přejít na obsah

HD Olympiáda


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Jj, obraz na ČT2 byl dobrej i na plazmě, je to hodně znát pokud to jede v 16:9. Jinak na Eurosportu by mě zajímalo, proč nevysílaj taky 16:9, vždyť to všude psali, že až spustí HD kanál, tak všechny ostatní Eurosporty budou vysílat v 16:9.

 

Jinak jenom ještě poznámka k ČT, obraz je docela dobrej, ale přeci jenom, kdyby vysílali alespoň po dobu olympiády v HD (tak jako STV3), tak by to bylo úplně skvělý. Opravdu škoda, že jsem nemohl vidět ten zahajovací ceremoniál v HD, to by musela být úžasná podívaná. Opravdu bych to moc rád viděl.

 

A ještě k obsahu ceremoniálu. Docela se to pořadatelům v Číně povedlo. Bylo to velice zajímavý, moc pěkný. Člověk kolikrát žasnul nad tím, co všechno dokázali, a jak to provedli. Zajímavý efekty, ohňostroje, atd., sehranost a spolupráce vystupujících.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Jj, obraz na ČT2 byl dobrej i na plazmě, je to hodně znát pokud to jede v 16:9. Jinak na Eurosportu by mě zajímalo, proč nevysílaj taky 16:9, vždyť to všude psali, že až spustí HD kanál, tak všechny ostatní Eurosporty budou vysílat v 16:9.

 

Jinak jenom ještě poznámka k ČT, obraz je docela dobrej, ale přeci jenom, kdyby vysílali alespoň po dobu olympiády v HD (tak jako STV3), tak by to bylo úplně skvělý. Opravdu škoda, že jsem nemohl vidět ten zahajovací ceremoniál v HD, to by musela být úžasná podívaná. Opravdu bych to moc rád viděl.

 

A ještě k obsahu ceremoniálu. Docela se to pořadatelům v Číně povedlo. Bylo to velice zajímavý, moc pěkný. Člověk kolikrát žasnul nad tím, co všechno dokázali, a jak to provedli. Zajímavý efekty, ohňostroje, atd., sehranost a spolupráce vystupujících.

 

 

ANO jsem stejneho nazoru , zahajovaci ceremonial byl uzasny az dojemny . Jen ti nasi ukecani moderatori tomu hodne uskodily. Ale kdyz se clovek od nich odprostil a vnimal jen show byla skvostna. Klobouk dolu uz jen ta organizace , dat do kupi neco takoveho , rikal jsem si jak by si asi predstavovali nasi takovy ceremonial kdyz by chteli take usporadat olympiadu , uz to vidim Gott + Vondrackova a estrada ve stylu sylvestr na nove :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Musím se připojit. Zahájení jednoznačně nejlepší, jaké jsem snad v životě viděl. Jestli měl někdo pochybnosti o tom, že se Čína nevytáhne, teď má jasno. Taktéž souhlasím s tím, že vidět zrovna tuhle parádu v HD kvalitě by nebylo vůběc od věci :) Tak snad nějaký záznam někdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

vizuálně bylo zahájení OH fakt good o to víc lituju nemožnosti vidět ho v HD :cry: . . . ale za to UPC zaplatí, hned jak sem Netbox dotáhne sítě jdu k nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

ČT 4 Sport HD prý v pražském multiplexu C (viz.: http://www.digizone.cz/aktuality/ct-4-s ... tiplexu-c/ )

 

tak tahle zpráva mě docela potěšila, ale moc mě asic nepotěší, jestli tento program nepřibude do nabídky digitální kabelovky UPC. Což se asi dá předpokládat, že nepřibude co, když je to zatím jen zkušební vysílání. Taky nechápu, proč se s tím ČT tak tutlato, a nezařadili to už před zahájením olympiády a všem, jak to udělala slovenská STV3 HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin
Nebude to signal z ČT, ale pouze převzatý signál ČT4 sport SD upscalovaný na HD s BR kolem 6 Mbps společností O2 do DVB-T

 

Tak uz ta CT4 Sport HD jede i v IPTV O2TV na pozici 160. A obraz, pokud je jenom upscale, tak je opravdu naprosto spickovej (v porovnani s normalni CT4 na 60.pozici). Nase slavne UPC samozrejme neni schopne udelat nic :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...