Přejít na obsah

HD Olympiáda


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Taky si kvůli přepočítavaného upscalu nebudu rvát vlasy. To mi se daleko víc líbí počin fy Mattes AD, která si od ČT koupila sublicenci a pouští po jejich IPTV do televizí zákazniků všech 8 kanálů, které jsou jinak jen na webu ČT avšak až po nainstalování jejich videopůjčovny a za lepší rozlišení si je třeba připlatit. Když si sublicenci mohla dovolit firma Mattes, tak UPC by z toho určitě taky nevykrvácela, kdyby to pustila do DVB-C.

http://www.digizone.cz/aktuality/fotoga ... -loh-2008/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je poměrně běžné, že když se manager "spotřebuje", tak místo investic preferuje úspory - a to je přesně rozdíl mezi Mattesem a UPC.

 

Mattes řídí lidi, co ještě mají nápady a v čele UPC sedí lidi, co se už jen vezou a je pro mě mnohem snazší olympiádu v HD nenabízet a pokud díky tomu přijdou o pár zákazníků, tak to vykompenzují přípisem, kde nařídí šetřit s kancelářskými potřebami.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.digizone.cz/aktuality/upc-se-opet-pochvalilo-olympiada-mu-pry/

 

pak se nemuzem divit ze Eurosport HD je pro ne priorita numero NULA..

 

zajímavé, mám UPC a přesto sleduju olympiádu z DVB-T, na co bych zapínal jejich pokakaný STB, když mi nemá co navíc nabídnout, jo kdyby tam byla olympiáda v HD tak to by byla jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...