Přejít na obsah

HD Olympiáda


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

UPC nezařadilo Eurosport HD, protože by ho museli nabízet samostatně zvlášť za příplatek v nějakém balíčku, v žádném případě by nemohl být kvůli ceně dostupný např. v nabídce Standard. UPC se pokoušelo domluvit na jiných podmínkách zařazení, ale asi se nepovedlo - možná stále probíhají jednání - kdo ví?

 

Ale Eurosport HD prostě není zařazen z toho důvodu, protože by o takový zvlášť placený kanál nebyl zájem. A zařadit ho do základní nabídky by se nevyplatilo a hlavně ani nemohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
...UPC se pokoušelo domluvit na jiných podmínkách zařazení, ale asi se nepovedlo...

Madarske UPC se to evidentne povedlo...

Budeme, zda se, coby zakaznici ceske UPC, jedni z mala, kdo nebude mit moznost sledovat olympiadu v HD. Hlavne, ze je v kabelu v nabidce Standard spousta jinych "kvalitnich" programu. Je to skutecne velka vyhoda mit moznost prijimat pres 70 programu, kdyz je jich tam vetsina jen proto, ze je mozne je prebirat zdarma anebo zalevno a pak je mozne se v propagacnich letacich chlubit jejich poctem. Zajimala by me statistika. Verim, ze by se naslo hned nekolik programu, na ktere jeste ani jednou neprepnul zadny z uzivatelu kabelu.

Ale abych jen neplival - se zarazenim FilmboxHD mi UPC udelala radost. Obcas jsou tam zajimave filmy a jsou v perfektni kvalite, pokud ovsem nepocitam to zasekavani pri spickach datoveho toku. To snad ale da UPC doporadku, az pozprehazuje programy v multiplexech, jak se tu na foru o tom uz psalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upc upc to je banda smejdu - lepsi by bylo kdyby to zrusili a vzali to do rukou shcopni lidi - pak by mozna programova nabidka stala za to a kvalita by zvitezila nad kvantytou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC nezařadilo Eurosport HD, protože by ho museli nabízet samostatně zvlášť za příplatek v nějakém balíčku, v žádném případě by nemohl být kvůli ceně dostupný např. v nabídce Standard. UPC se pokoušelo domluvit na jiných podmínkách zařazení, ale asi se nepovedlo - možná stále probíhají jednání - kdo ví?

 

Ale Eurosport HD prostě není zařazen z toho důvodu, protože by o takový zvlášť placený kanál nebyl zájem. A zařadit ho do základní nabídky by se nevyplatilo a hlavně ani nemohlo.

 

A co tak udělat dva HD balíčky (filmy, ostatní) a HD STB dávat k těm balíčkům zadarmo (nebo ještě lépe začít nabízet kartu do CI slotu na TV)

 

Pak by asi nebyl problém zařadit Eurosport HD do HD balíku, jen by mě zajímala ta cena, konkurence by byla schopna za 200,- dodat 8 HD kanálů, UPC nabízí za 250,- dva kanály z toho jeden je takové HD promo.

 

Kdyby UPC záleželo na zákaznících, tak splní svoje sliby o Eurosport HD . . . jenže když není pořádná konkurence tak se holt nic neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomcat

jo meli by ho zaradit..mluvili o tom i na svem programu i technici co mi zapojovali set top box..eurosport HD je ten program co budu sledovat nejvic..filmove kanaly jen porad jedou dokla stejne filmy ale sport je porad novy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.........

Pak by asi nebyl problém zařadit Eurosport HD do HD balíku, jen by mě zajímala ta cena, konkurence by byla schopna za 200,- dodat 8 HD kanálů, UPC nabízí za 250,- dva kanály z toho jeden je takové HD promo.

 

Kdyby UPC záleželo na zákaznících, tak splní svoje sliby o Eurosport HD . . . jenže když není pořádná konkurence tak se holt nic neděje.

 

Tak by mě celkem zajímalo, o kterou konkurenci jde. Prošel jsem weby všech možných poskytovatelu IP i DVB-C a nikdo nenabízí za 200 Kč 8 HD programů.

 

Mates: 4 HD - 250 Kč

MoraviaNET: 0 HD

O2: 0 HD

NetBox: 0 HD

UPC: 4HD (2HD v nabídce Standard - 599 Kč, 1HD v nabídce Super film - 300 Kč, 1 HD v nabídce FilmBox - 100 Kč)

 

Je možné, že pokud zařadí Eurosport HD tak se může objevit ve Sportovním balíčku.

 

Jinak v UPC HU nelze objednat balíček s HD kanály a jsou pouze v nabídce nabídce digital HD gold za cca 870 Kč. Celou nabídku 84 programů maji za cca 1500 Kč s PVR HD STB (používají CA systém Nagravision jako UPC NL)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak by mě celkem zajímalo, o kterou konkurenci jde. Prošel jsem weby všech možných poskytovatelu IP i DVB-C a nikdo nenabízí za 200 Kč 8 HD programů.

 

 

Netbox ťeď dělá anketu jestli by zákazníky oslovila nabídka 8 HD kanálů za 200,- z toho logicky plyne, že by je za tuto cenu byli schopni nabídnout . . . ostatně psal jsem "by byla schopna nabídnout" ne, že teď nabízí.

 

Jinak nechápu proč je problém udělat balík HD programů, zajímá mě teď hlavně Eurosport HD a Discovery HD, které by se pěkně doplňovaly s National Geographic HD (a Voom HD) . . . filmy mě nějak neberou, mám k internetu+digitálu HBO kanály zadarmo a dívám se na ně opravdu výjmečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo meli by ho zaradit..mluvili o tom i na svem programu i technici co mi zapojovali set top box..eurosport HD je ten program co budu sledovat nejvic..filmove kanaly jen porad jedou dokla stejne filmy ale sport je porad novy

 

no jistě, naslibovali Eurosport HD v době kdy se začalo HD nabízet . . . dokonce mám od nich mail s ujištěním že Eurosport HD bude do nabídky zařazen již "brzy".

 

Asi v UPC nechápou že HD se nerozjede dokuď nenabídnou pořádný obsah, jenže jim se nechce v počátcích investovat. Asi by je to položilo nebo co :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Balíček s HD kanály prostě nejspíš UPC neudělá, alespoň si myslím, že zatím ne, protože by si zákazníci balíčky neobjednávali. Zákazníkům se prostě nechce platit za HD STB + ještě za HD programy. Z toho důvodu, jak už jsem psal výše, nebyl zařazen Eurosport HD, protože prostě takové byly podmínky, že by se muselo za Eurosport HD platit navíc.

 

Samozřejmě, že by se mi taky líbilo, kdyby udělali třeba balíček HD programů, jak tady píšete, a k nim by každý zákazník dostal HD STB zdarma. Ale těžko říct, jestli se toho dočkáme.

 

to Standa:

 

Jinak Mattes AD skutečně nabízí 4 HD programy (Rush HD, Voom HD, The History Channel HD, Eurosport HD) v balíčku za 250,-- Kč, ale v základní nabídce má ještě Nova HD, a potom si můžeš ještě přiobjednat balíček za 290,-- Kč, kde je Filmbox HD, takže celkem v síti 6 HD kanálů.

 

Jinak ještě se tu někde psalo, že UPC jedná o zařazení The History Channel HD. Nevíte někdo, jestli už rozhodli, zda ho zařadí, či ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...