Přejít na obsah

HD Olympiáda


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Vcera jsem se dival na HBO na Kuryra 2, v podstate jsem pustil HBO poprve za asi tyden. Po celou dobu filmu sekani, praskani zvuku, no hruza. Takze uz ne jen u HD, ale i SD :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Vcera jsem se dival na HBO na Kuryra 2, v podstate jsem pustil HBO poprve za asi tyden. Po celou dobu filmu sekani, praskani zvuku, no hruza. Takze uz ne jen u HD, ale i SD :(

 

To jsem rád, že to nedělalo jen mě. Už jsem si myslel že v případě reklamace bych dostal obvyklou odpověď zkontrolujte kabely. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Maďaři už "Eurosport HD" v kabelu UPC mají, a vypadá to, že dokonce už od května, takže se mohli dívat i na HD záznamy z Euro2008 !

http://www.upc.hu/en/upc_tv/digital/info

http://www.upc.hu/pdf/budapest_digital_080525.pdf

To jen tak na okraj, abyste si udělali obrázek o UPC Czech Republic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrazek o UPC uz mam udelany davno :(

 

Jen tak na okraj, clanek na digizone:

 

http://www.digizone.cz/aktuality/mluvci ... vozovatel/

 

Nejde mi o, myslim, ze na takovy zanr je internet zcela dostacujici. Spise me zarazi pristup Mr. Maliny, kterou prohlásil, ze Leo TV nezaradi, nebot jej provozovatel neoslovil.

 

To se pak nemuzeme divit, pokud Malina a spol sedi na prdeli a cekaji, az k nim nekdo poslusne prijde, zaklepe a pekne poprosi.... co to sakra ma bejt. Takovy management je na okamzity vyhazov.

 

Jestli podobnym zpusobem "jednaji" o Eurosportu HD, tak se potom neni cemu divit, ze ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leo zacalo vysilat teprve pred tydnem, takze si myslim ze k nejakemu jednani urcite jeste dojde.

 

Pokud Eurosport za svuj HD kanal pozaduje vetsi financni castku nez by se UPC ekonomicky vyplatilo, tak se jim ani nedivim ze ho nechteji zaradit, UPC neni dobrocinna spolecnost.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nerika, ze je dobrocinna spolecnost. To zrejme neni ani Mattes nebo jak se jmenuje a presto to u nich jde. Problem je v tom, ze UPC je to uplne jedno, nemusi se totiz starat vubec, protoze lidi proste nemaji moznost volby a UPC tohoto faktu tezce zneuziva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
Pokud Eurosport za svuj HD kanal pozaduje vetsi financni castku nez by se UPC ekonomicky vyplatilo, tak se jim ani nedivim ze ho nechteji zaradit, UPC neni dobrocinna spolecnost.

Myslis, ze pro UPC CR stanovil distributor Eurosportu vyrazne horsi podminky nez pro UPC HU?

Nebo ze ma UPC HU vice abonentu, takze se jim to nejak vic vyplati? V cem vidis rozdil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... UPC je to uplne jedno, nemusi se totiz starat vubec, protoze lidi proste nemaji moznost volby a UPC tohoto faktu tezce zneuziva.

Tak pesimisticky bych to nevidel. Vzdycky je nejaka moznost volby. Jen je to za cenu usili, ktere by nebylo nutne, pokud by si v UPC zakazniku vazili (neni to jen o zarazeni EurosportuHD). Holt budou nakonec posete parabolami i domy ve velkych mestech, coz je samozrejme smutne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...