Přejít na obsah

TZ: UPC odstartovala řádné TV vysílání ve vysokém rozlišení


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Zdravim,

včera mi po aktualizaci také zmizel paket německých programů. Proto jsem si znovu nechal STB (Handan 5000 CINX) najít všechny programy a na adrese: 250/64/6900 jsem ten paket opět našel plně funkční. Vyzkoušejte.

Lokalita - Nymburk (střední čechy). Dříve síť Karnevalu.

 

Pěkný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tak pro upřesnění

Pokud si zapůjčím tento HD STB, budu moct příjmat i SD programy co jsou v nabídce (na onom STB)?

 

Ano, tento STB je určen jak pro příjem MPEG2 HD/SD tak i pro MPEG4/H264.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin
Zdravim,

včera mi po aktualizaci také zmizel paket německých programů. Proto jsem si znovu nechal STB (Handan 5000 CINX) najít všechny programy a na adrese: 250/64/6900 jsem ten paket opět našel plně funkční. Vyzkoušejte.

Lokalita - Nymburk (střední čechy). Dříve síť Karnevalu.

 

Pěkný den.

 

Tak Louny (severozapadni Cechy, drive Karneval) na "250/64/6900" nic :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve čtvrtek přijde maník s STB pro příjem kanálů kódovaných v MPEG4, jen doufám že bude na povely z dálky reagovat rychleji než ten vrak CV-5000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejnak je ale docela zvláštní, že UPC nechce původní STB zpět. Mohli by ho dát někomu jinýmu a v globále by asi docela ušetřili nemalé peníze.

 

 

Nemůžou vyměnit STB za který neplatíš nic za nový a chtít po tobě nově 150 Kč za každý měsíc. Já tu platbu chápu jako za zápůjčku dalšího STB. Ostatně zajímavé by bylo trvat na bezplatné výměně starého STB za nový který umí MPEG4, přece ty HD kanály jsou ve standardu, který je zpoplatněn zvlášť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

včera mi po aktualizaci také zmizel paket německých programů. Proto jsem si znovu nechal STB (Handan 5000 CINX) najít všechny programy a na adrese: 250/64/6900 jsem ten paket opět našel plně funkční. Vyzkoušejte.

Lokalita - Nymburk (střední čechy). Dříve síť Karnevalu.

 

Pěkný den.

 

Tak Louny (severozapadni Cechy, drive Karneval) na "250/64/6900" nic :cry:

 

Hm, tak už jsme na to stejně:( V pondělí to fungovalo na uvedených "frekvencích" a dnes mi to již píše, že signál není k dispozici.

Podle informačního e-mailu co jsem z UPC dnes obdržel, s těmi německými programy mají své plány, ale nic konkrétního neuvedli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc
Spravne by v kabelovce prece mely bejt ty programy, ktere se daji naladit i terestricky ne? A diky prirozenemu presahu by na severu Cech meli bejt k dispozici minimalne ARD, ZDF a MDR (jako ze za casu Karnevalu/Tes to bejvalo).

Máš sice pravdu, že kabelové společnosti musí poskytnout zákazníkům alespoň minimum, a to jest "must-carry", avšak pouze v rámci patřičné země. V tomto případě již zasahuješ do terestriálu z Německa, které není zahrnuto mezi tento pojem.

 

A mimo jiné. Ano, na Karnevalu / Tesu tomu tak bylo, avšak už zde docházelo k určitým legislativním problémům, které by mohly v budoucnu přínést pouze nepříjemnosti. Div, že nebyl tento německý multiplex mnohem dříve odpojen.

 

Je tedy logické, že s nástupem HD se jim tato náhrada hodila a počítali s ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak už ho mám doma. Vypadá docela dobře. HD programy jsou fakt kvalitní. Možná, že některé reklamy jsou asi přepočítávaný, nebo nějakých pár starších záběrů. Docela ujdou i některé SD programy. Doufám, že přibydou i další HD programy, určitě musí přidat taky nějaký v češtině, třeba Filmbox Extra HD, Nova HD a později určitě nesmí chybět HBO HD.

 

STB je rychlejší než původní CV-5000, zatím jsem nezaregistroval zaseknutí obrazu nebo celého STB. Kostičkování nebo nereagování na ovladač jsem si také nevšiml. Vše OK. Řekl bych, že přepínání programů je také rychlejší. Zatím jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ho mám doma. Vypadá docela dobře. HD programy jsou fakt kvalitní. Možná, že některé reklamy jsou asi přepočítávaný, nebo nějakých pár starších záběrů. Docela ujdou i některé SD programy. Doufám, že přibydou i další HD programy, určitě musí přidat taky nějaký v češtině, třeba Filmbox Extra HD, Nova HD a později určitě nesmí chybět HBO HD.

 

STB je rychlejší než původní CV-5000, zatím jsem nezaregistroval zaseknutí obrazu nebo celého STB. Kostičkování nebo nereagování na ovladač jsem si také nevšiml. Vše OK. Řekl bych, že přepínání programů je také rychlejší. Zatím jsem spokojen.

 

tak to je skvělá zpráva :D to se mám na co v pátek těšit.. :P

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...