Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Tak dneska jsem zaznamenal tuhle nepříjemnost. Minulý týden jsem si nahrál film na disk a dneska jsem se chtěl na něj kouknout. Po asi 18 minutách ale náhle obraz zamrzl, ale tlačítka na ovládači fungovala nebo spíš se jako tvářila, že fungují. Při přetáčení nebo stopnutí se ukázalo info, že se jako "přetáčí" nebo byl záznam "zastaven", ale na obrazovce pořád byla zamrzlá momentka. Když jsem dal opět PLAY, tak opět info, že záznma jede, ale na obraz zamrzlý. STB jsem vypnul a opět zapnul, ale od toho samého místa se to opakovalo. Pak jsem zjistil, po stisknutí tlačítka "i", že i když to ukazuje normální přehrávání, tak čas ubíhá mnohem rychleji, jako by bylo spuštěno rychlý posuv 8x. Pokaždé se tak stane od toho samého místa a běží to až do konce záznamu, kdy se objeví "konec přehrávání" a STB se přepne do normálního stavu.

Stalo se mi to poprvé, před tím jsem nic takového nezaznamenal a i potom jsem několikrát nahrával jiné pořady a ty jsem si pak přehrál v naprostém pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji stejny problem, ovsem stalo se to pri nahravani dvou poradu soubezne, kdy jeden asi po hodine zamrzl (viz Katoda), ale druhy se kupodivu bez problemu nahral az do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ano, potvrzuji, že se to stalo tak, jak píše Randy. Nahrával jsem jeden film a asi po 18 minutách začal nahrávat současně jiný. Obě nahrávání byly naprogramovány. Ten druhý se nahrál v pořádku, kdežto ten první právě od té chvíle zamrzl (viz můj popis problému výše).

Takže asi to s tím tvrzením, že STB dokáže nahrávat až čtyři programy ze dvou maultiplexů současně, nebude tak docela pravda. Nezvládl ani dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale u mne to probehlo tak, ze obe nahravani byly naprogramovany spolecne od jednoho vychoziho casu a obe taky skutecne nahravat zacaly a nahravaly. Pouze jeden program potom cca po hodine nahravani zamrzl a ten druhy pokracoval v nahravani dal. Co bylo pricinou preruseni netusim, ale souhlasim s CableG, ze to mohlo byt neco na lince UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdepodobne doslo na nejakou dobu k vypadku signalu u toho nahravaneho kanalu, pak mozna zase naskocil ale STB uz to mozna nerozdychal.

Jednou se me stalo neco podobneho, ale je to opravdu spis vyjimka, pokud zkusite nahrat nejaky zakodovany kanal, a pak ho prehrajete, tak cas bezi take mnohem rychleji.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Hav to TS převedu nahrávku. V ProjectX vystříhám a dám buď do TS nebo demuxuju. Existuje nějaký rychlý program, abych ve videu oříznul černé pruhy dole a nahoře ( hlavně u HBO a HBO2) a vytvořil tak jakože širokoúhlé video bez nějaké zbytečné komprese? Ve Vomble dám ořez a výstupní formát 16:9, ale film takto trvá i 4 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

Jen pokusně jsem zařadil jednotlivé programy do různých Fav skupin podle žánrů. Měl jsem vybranou jednu tu skupinu a shodou okolností začal podle plánu nahrávat nějaký program na HDD. V průběhu nahrávání mi STB nedovolil přepnout na jiný program než v aktuální Fav skupině a skupinu nedovolil změnit. Dost dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...