Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Dobrý den, prosím o radu - po připojení počítače k STB přes kabel USB se objeví hláška:

"Při instalaci hardware došlo k problému, nelze nainstalovat". Stahnul jsem programy, které jsem nalezl na tomto fóru. Spustil jsem USB Downloader a objevila se hláška:

"STB not connected". Prosím o pomoc - kde dělám chybu? Díky předem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

1) propojeni pres USB

a) instalace driveru USB a aplikace na upload a download z pristroje

- http://www.lica.cz/filedownload.htm?id=500&force=1

- pouziti je jednoduchy staci vybrat file co chcem a vybrat misto kam to chcem

a dat upload .. bohuzel USB je verze 1.1 tzn to chvilku trva

b)software pro konvertovani HAV souboru HandanConv.exe

- http://rapidshare.com/files/87500760/Ha ... a.zip.html

- vyberete soubor HAV co chcete konvertovat a vyberete kam ho chcete ulozit

nejlepsi je vyexportovat to jako .TS (MPEG2 Transport stream file)

pak to lze prehrat pod XP ja pouzivam Media Player Classic a ffdShow kodek

 

Reaguji na tento příspěvek. Mám také CV 6000 DVR od UPC a pokoušel jsem se připojit přes USB, dle těchto pokynů. Co se týče operačního systému tak mám WIndows XP Home edition. Podle bodu "a" jsem stáhl software, ale jak jsem zde již psal, po spuštění jsem měl napsáno, že STB neni připojeno k PC. Zkoušel jsem všechny USB porty, ale pořád žádný efekt. To jsou všechny mé krokry, které jsem podnikl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedl se už někomu z vás převod záznamu do PC při přímém připojení disku do PC pomocí programu getHAV 1.3? Program sice nadetekuje disk jako korektní, ale všechny nahrávky se objevují s velikostí 1624 bytů, takže do PC nelze nic uložit. Laboroval jsem se vším možným nastavením getHAV, ale bez úspěchu.

Jestli se to někomu povedlo, zkuste sem napsat přesný postup a nastavení getHAV. Přes to USB 1.1 tahat 4 GB záznam je fakt na mašli, jak jsem vypozoroval, nedá se dostat do PC tímto způsobem víc než cca 25-30 MB za minutu, což je v podstatě realtime.

Díky za případnou informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seppe
Dobrý den, prosím o radu - po připojení počítače k STB přes kabel USB se objeví hláška:

"Při instalaci hardware došlo k problému, nelze nainstalovat". Stahnul jsem programy, které jsem nalezl na tomto fóru. Spustil jsem USB Downloader a objevila se hláška:

"STB not connected". Prosím o pomoc - kde dělám chybu? Díky předem za odpovědi.

 

Možná, že jsi žádnou chybu neudělal, mě se podařilo spojení také až na několikátý pokus. Takže "vydržať!" a zkoušej dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patino

Chtěl bych poprosit o radu. Nahrávka na DVR anglické ligy z Galaxie sport se nedá poslouchat, protože se přehrávají obě hlasové stopy (česká i anglická) současně. Neví někdo z vás co s tím. Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...