Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jork

Dobrý den. Prosím o vysvětlení.Jak bude možno (až se vypne analog) pořizovat záznam na Video nebo DVD v Digital s možností uložení do paměti a vypálení na DVD.

Nyní z analogu se dá nahrávat (s možností přepínání kanálů) aniž bych přišel o záznam. V Digitálu je to nyní trochu složitější, Nastavení (v Digitálu) kanálu v DVD zvolit AV2 režim a programy nepřepínat,pak je záznam zaručen. Pokud chci brouzdat po kanálech musím se přepnout na analog (záznam není ohrožen). Nyní to ještě jde ale co potom, budem odkázáni jen na jeden program?

Může mi někdo podat vysvětlení

P.S dotaz od Laika,děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Řešením je STB s DVR, který UPC začne nabízet od příštího měsíce. Bohužel zatím za úplatu 150 Kč/měsíčně. Tento STB má dva tunery, takže půjde bez problému překlikávat na jiné programy, zatímco jiné (až čtyři najednou) se budou nahrávat.

Druhá věc je, že než vypnou analog, tak to ještě nějakou potrvá a až se tak stane, tak už zase budou nějaké další možnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

Děkuji ale slyšel jsem že tento videorekorder nemá možnost záznam nějak upravovat (jako vypálení na DVD ),prý se dá jen záznam uložit a posléze jen zhlédnout nic více..Jde mi o využití vlastního DVD recordáru.

Víte o tom něco.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já osobní zkušenost zatím nemám, ale domnívám se, protože tento STB má běžné výstupy (2x Scart atd.), že by to snad neměl být problém. Možná Tomus, který měl doma předchozí typ, by věděl víc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píšeš ve své odpovědi: Tento STB má dva tunery, takže půjde bez problému překlikávat na jiné programy, zatímco jiné (až čtyři najednou) se budou nahrávat. rozumíme tomu stejně, že "čtyři programy simultálně" bude možno nahrávat najednou?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...