Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Asi jsem fakt totální lama, ale ve Vistách nemůžu najít příkazový řádek, a tak bych poprosil o trochu podrobnější vysvětlení. Nám stracům už to tolik nepálí. A to video je potom doopravdy bez viditelných chyb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že Start -> Všechny Programy -> Příslušenství -> Příkazový řádek.

 

Zkoušel jsem to na několika souborech (včetně toho tu někde odkazovaného divocina.hav), a vše mi to pak v mplayeru přehrává bez jakýchkoliv viditelných chyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Prosím o vysvětlení.Jak bude možno (až se vypne analog) pořizovat záznam na Video nebo DVD v Digital s možností uložení do paměti a vypálení na DVD.

Nyní z analogu se dá nahrávat (s možností přepínání kanálů) aniž bych přišel o záznam. V Digitálu je to nyní trochu složitější, Nastavení (v Digitálu) kanálu v DVD zvolit AV2 režim a programy nepřepínat,pak je záznam zaručen. Pokud chci brouzdat po kanálech musím se přepnout na analog (záznam není ohrožen). Nyní to ještě jde ale co potom, budem odkázáni jen na jeden program?

Může mi někdo podat vysvětlení

P.S dotaz od Laika,děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkousel jsem divocinu a zda se ze to opravdu funguje, DVR Studio to sezralo bez chyb,

akorat me to pri to prevodu v HavToRec hazelo jakysi chyby:

{152 packets} Skipped 4608 bytes. [55913560]
{152 packets} Skipped 4608 bytes. [56113240]
{152 packets} Skipped 4608 bytes. [56312920]
Finnish reading the file, 56321112 bytes.
108 bytes last in the file there skipped (not a complete packet).
Total skipped 2022268 bytes.
PID     TsCount Scramb
0x17D5  216341  0
0x17E1  31867   0
0x17DF  16246   0
0x17E0  16245   0
0x17E9  8112    0

 

Po prohnati pres DVR Studio to jiz nevykazuje chyby v obraze, akorat to na mam pomalem stroji nejede plynule, tazke nemuzu posoudit jestli je to uplne OK.

 

Dobra prace Suchý čerte :thumleft:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JTR.

Taky díky pane Čerte :) . Převed jsem hav (25:33, 644 449 368 bajtů) do ts (25:31, 621 313 868 bajtů) pomocí HavToTs a přestože při převodu hlásí chyby a "zahozeno" cca 23MB (cca 2 vteřiny) tak vše ok - obraz bez kostičkování, zvuk se nikde nerozchází, přehrávání plynulé, doporučuju. Stále ale nemůžu najít nic na obrácený převod, tedy jak dostat video do STB :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

skutečně se Vám daří převod uložených záznamů do PC přes IDE rozhraní s programem getHAV 1.3? Mě se to bohužel ne a ne podařit :-( Přes USB přímo ze STB jsem to nezkoušel, protože pokud je USB verze 1.1 tak bych se toho snad nikdy nedočkal :-)

 

HDD se ve WinXP tváří jako dynamický svazek, getHAV ho detekuje, ale všechny záznamy mají velikost pouze 1624 Bytů :-(

 

Umíte někdo prosím poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...