Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jork

Objevil jsem další problém,nevím s čím to souvisí,rad bych prosil o vysvětlení ,zda se jedná o špatné propojení nebo zda je to jev zcela normální.

Při použití tlačítka "okamžité pořízení záznamu na DVD" (nikoliv časové nahrávání),mám zablokovaný STB a tím i koukání na digitál.. Je to normální nebo jsem udělal někde chybu.Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Moki
Objevil jsem další problém,nevím s čím to souvisí,rad bych prosil o vysvětlení ,zda se jedná o špatné propojení nebo zda je to jev zcela normální.

Při použití tlačítka "okamžité pořízení záznamu na DVD" (nikoliv časové nahrávání),mám zablokovaný STB

 

Tak jsem to taky zkoušel a STB zablokovaný nemám.

Ale stejně to je jedno, když chci nahrávat z STB, tak přece nebudu přepínat kanály. Budu se koukat na stejný program v DIGI, nebo na jiný v analogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

tomus/ STB je zapnutý ale během okamžitého nahrávání na DVD není možno dívat se asi na digitál a přepínat v STB kanály.

 

Pokud na DVD dám časové narávání (to zn . s předstihem) mohu v době pořizování záznamu přepínat kanály jak na STB tak i v analogu.

 

Jde jen o pozici okamžitého pořízení záznamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý den chtěl bych se zeptat dostal jsem před vánocema stb ten co nabízeli dřív byl u mě takovjej mladej klučina, kterej mi nedokázal říci jestli se časem bude nabízet i dvou tunerový a vida dnes jsem zabrouzdal na stránky UPC a tam ho nabízej za 150 měsíčně...myslíte, že nastane doba, že bude i bez poplatku???? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Moki

Já jsem teda žádný dvou tunerový STB na strámkách UPC zatím neviděl - prosím o zaslání přesné adresy.

Nicméně si myslím, že časem opravdu nebudou za něj požadovat další poplatek, proto že se stane základním vybavením a cena se započte rovnou do základní sazby. Tedy jinak řečeno "Pokud dojde ke snížení cen u UPC, tak mi tady už nebudem".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se trochu popidil po internetu, zjistil jsem zajimave veci. V ceniku UPC chteji v pripade zniceni pristroje Handan CV-6000 za vymenu 8000,- KC. Firma Moravia Net, ktera provozuje kabelovku v okoli Brna prodava tento pristroj zakaznikum za 6600,- s 24mes. zarukou. Proc to nejde take u UPC?

 

Milda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...