Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jork

Katoda: Tento Handan CV-6000 Twin DVR bude v nabídce UPC? Tak že bude možno z něj pořizovat záznam na DVD recorder a přitom sledovat jiné programy?

Děkuji za trpělivost.

P.S. Proč mi jde o tuto informaci, mám nepotvrzenou zprévu (od technika UPC) že začátkem měsíce Února 2008, bude vyřazen provoz z analogu kanál HBO, HBO2. :?:

 

http://www.lica.cz/clanek-handan-dvb-c- ... in-dvr.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Nevím z jaké jsi oblasti, ale HBO i HBO2 šly z analogu pryč ž důvodů jejich filtrace, která nebyla pro budoucí provozování digitál. televize a internetu příliš ideální z důvodů nedostatečného frek. pásma. K tomuto vyřazování docházelo postupně, možná stále dochází.

 

Kdyžtak upřesni, o jakou oblast se jedná, jestli jsi z bývalé sítě Karnevalu nebo ve stávající UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

Oblast Praha. UPC jsem přes 7 let

Může prosím někdo říci zda výše zmiňovaný recorder (Handan DVB-C Set-top-box CV-6000 Twin DVR) je možno propojit s DVD recorderem pro uložení a vypálení záznamu na CD-DVD? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No určitě lze, propojíš to normálně SCARTEM. Pokud budeš chtít nahrávat na DVD rekordér, tak to budeš muset dělat stejně tak jako doposud, ale už budeš moci sledovat na STB jiný program.

Nebo to uložíš na disk STB a pak si to budeš muset pustit a znovu nahrát na DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No určitě lze, propojíš to normálně SCARTEM. Pokud budeš chtít nahrávat na DVD rekordér, tak to budeš muset dělat stejně tak jako doposud, ale už budeš moci sledovat na STB jiný program.Nebo to uložíš na disk STB a pak si to budeš muset pustit a znovu nahrát na DVD.

Sledovat na STB jiny kanal nez ktery se nahrava na DVD recorder asi nepujde, i kdyz ma 2 tunery, tak ten druhy je urcen pro nahravani na zabudivany HDD a nema vystup ven.

Jeste je tu moznost vytahnout video z STB pres USB do PC a pak si ho upravit a vypalit na DVD.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

tomus/ Tak to jste mne nepotěšil,zlatý "Analog". Teť mi to ještě tak nevadí ale až zmizí HBO,HBO2 .....,bude to horší,jak se zařídit " " :?:

Mluvíme stále o Handan DVB-C Set-top-box CV-6000 Twin DVR ?

Je vidět že zkušenosti + rada jsou rozdílné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak zas tak bych flntu do žita neházel. Pokud budete nahrávat HBO nebo nějaký jiný program z digitálu pomocí přijímače na DVD rekordér, tak na TV budete moci sledovat pouze program, který je stále vysílán analogově. A těch je pořád ještě dost a nějakou dobu tak bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...