Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Proto ani to USB nechci zkoušet :-) Jako jediný řešení vidím vložení HDD do PC přes IDE.

 

Každopádně zkoušel jsem tam dát i jinej HDD :-) Docela zajímavý. Mám tu jeden starej 40GB HDD. Byl naformátován NTFS a plnej dat. Připojil jsem ho do STB, napsalo mi to, že ho musím zformátovat, to trvalo řádově vteřiny a mohl jsem nahrávat. Jaký ale bylo moje překvapení když jsem ho dal do PC a HDD jsem normálně ve Win viděl (na rozdíl od toho co v STB byl původně) a i data tam zůstaly (nejspíš ne všechny). Ale ani z tohodle HDD se mi data s getHAV1.3 nepodařilo zkopírovat na jiný HDD :-(

 

Mám doma i 320GB HDD ale ten mám jako systémovej, takže se mi nechce ho testovat v STB, ale bylo by asi zajímavý zjistit jakej největší HDD STB vezme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

Mnoooo, ja mam doma takovou redukci, kterou jsem kdysi pouzival k rychlemu pripojeni IDE disku a sice kabel IDE - USB 2.0. Mozna by to pres to USB 2.0 mohlo jit, ale zatim se bojim to DVRko rozebrat a pripojit ten jeho disk k memu PC pres tuto redukci. Az se trosku vic otrkam, tak to zkusim......treba to bude mit smysl a ten disk bude ve woknech videt spravne.....nevim :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dva lama dotazy, ale nemam ten rekorder doma, jen zprostredkovane informace.

 

1: nahrava to jazykove stopy? naprikald cinemax. A co titulky?

2: udajne se neda nastavit casovac :) Ze pry se vzdy pta zda-li ma zacit nahravat, pokud je zapnute? Tohle sem nejak nepochopil, ale docela by me to zajimalo, nez jim na to kejvnu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

Ja jsem nahraval film z MGM a je tam Ceska, Anglicka i Madarska verze. Dale si to pamatuje popis k filmu v EPG. Jinak nahravani se spousti automaticky a nic sem potvrzovat nemusel ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

ad 1) Je to tak, jak píše vitner - na disk to nahrává i s titulky a všemi jazykovými stopami.

ad 2) naprogramované nahrávání funguje. Pokud je STB vypnutý, tak se nahrávání samo automaticky spustí a po nahrání pořadu zase vypne. Pokud je zapnutý a sleduješ nějaký program, tak se to opravdu zeptá, zda chceš nahrávat nebo ne (patrně pro případ, že sleduješ program, který jsi chtěl nahrávat, ale teď se na něj díváš a tak se chce STB ujistit, jestli jsi třeba nahrávání nezapomněl zrušit). Pokud klikneš na NE, tak se nahrávání zruší. Pokud ale nezareaguješ vůbec, protože jsi si třeba odskočil, tak to STB po malé chvilce bere jakoby jsi stiskl ANO a začne nahrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám dotaz na vystřihávání nechtěných částí (reklam). Našli jste někdo přesnější způsob vystřihnutí, než pouze při play tam v daném bodě vypálit bod A a potom čekat a doufat, že se trefí co nejpřesněji také bod B, aby se část mezi nimi mohla vymazat? Dá se nějak začatek a konec najet přesně třeba krokováním? A jak mažete nechtěné na začátku a na konci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna teď mi každou minutu vyskočil na obrazovku dotaz o tom, zda má začít nahrávat nebo ne. I když pominu to, že to, co nahrávat měl, nahrává už několik desítek minut a na tuto dobu neměl naplánované žádné nahrávání, tak za minutu se ten dotaz zobrazí znovu, a je úplně jedno, jestli odpovím "ano" nebo "ne".

 

Tato prostoduchá televizní hra lze ukončit vypnutím stb, Po zapnutí (i třeba okamžitém) se ten dotaz už neobjevuje.

 

Zatím jsem tuhle kratochvíli byl nucen absolvovat dvakrát a jak to tak vypadá, nebylo to dnes naposledy :-)

 

K časovému nahrávání ještě jedna poznámka - množí se mi pořady nahrané bez začátku (typicky TV JOJ) a bez konce (ČT1, ČT2). V současné podobě je programování pomocí EPG použitelné jen s notnou dávkou štěstí a nebo tam, kde pořady začínají absolutně přesně a za každým je ještě dlouhý reklamní blok.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner
K časovému nahrávání ještě jedna poznámka - množí se mi pořady nahrané bez začátku (typicky TV JOJ) a bez konce (ČT1, ČT2). V současné podobě je programování pomocí EPG použitelné jen s notnou dávkou štěstí a nebo tam, kde pořady začínají absolutně přesně a za každým je ještě dlouhý reklamní blok.

 

Vždyť přece stačí vyeditovat naplánovaný záznam a posunout začátek o 2 min. dřív a pak délku pořadu o cca. 10-15 min. prodloužit a máš klid né?.....muzes vesele programovat dal pomoci EPG. Ta uprava planovaneho nahravani jestli trva 20 s. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna teď mi každou minutu vyskočil na obrazovku dotaz o tom, zda má začít nahrávat nebo ne
.

To je bug, dela to ale dost nepravidelne, staci zadat NE a je klid, ten porad se totiz uz fyzicky nahrava, ale DVR to nejak nepostrehne a tak se pta porad dokola.

Uz jsem ho nahlasil technikum na UPC a v dalsim FW uz to bude OK.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť přece stačí vyeditovat naplánovaný záznam a posunout začátek o 2 min. dřív a pak délku pořadu o cca. 10-15 min. prodloužit a máš klid né?.....muzes vesele programovat dal pomoci EPG. Ta uprava planovaneho nahravani jestli trva 20 s. :wink:

 

Ano, pokud bych programoval jeden pořad. Jenže já se prakticky na nic nedívám v době, kdy to vysílají (takhle jsem se zvrhnul po pár letech soužití s DVD rekordérem) a tak to je podstatně horší. Navíc jde naplánovat nahrávání přes EPG kdykoliv, do editace pro úpravu času mě to nepustí když nahrává. Takže uvidím něco, co si chci nahrát, naprogramuju v EPG a pak si někam poznamenám, že až to nebude nahrávat, tak musím změnit čas.

 

No nic moc :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...