Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Zdravím.Ten příkazový řádek nemůžu spustit.Napíši to přesně jak doporučil ,,Suchý čert" a nic se neděje.Musí bý HavToRec umístěn v nějáké konkrétní složce?Prosím o radu.S příkazovým řádkem neumím .díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

1) Doporučuji asociaci - vytvorit v notebadu soubor convert.bat s následujícím obsahem:

 

C:\Users\Vlastnik\Documents\handan\havtots\HavToTs.exe %1 %1.ts

exit

 

Pak naasosiovat soubory .hav na tento bat soubor - Dělá se tak, že kliknu na ten soubor pravým tlačítkem myši, volba vlastnosti, tlačítko Změnit u popisu Otevřít v programu.

Tam jako výchozí vybrat ten convert.bat.

 

2) Měl jsem velké potíže s zvukem. Stalo se mi, že zvuk uprostřed nahrávky zmizel. Mám postup, jak to zachránit.

a) Převedu .hav na .ts

b) projectx - vystříhám nežádoucí reklamy, provedu demux (vytvoří soubor s videem .m2v a s audiem .mp2). Důležitá je kontrola na konci logu - je tam summary délka videa a délka audia. Pokud je audio kratší, tak je problém.

Problém se řeší tak, že se v projectx nahrávka rozsekne na dvě části. První je původní délky audia (projektx ukazuje čas podle hodin, musíte si to sečíst), druhá část naopak začíná po té poruše, která je většinou vidět a která způsobila tu ztrátu audia. Tím získám dva soubory .m2v a .mp2

3) Pro vytvoření DVD používám program DVDstyler, tam (režim Adresář) dám oba video souboru, ke každému přiřadím audio a do vlastností prvního dám při konci skok na druhý soubor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.Dík za rady,ale zatí mi ten příkazový řádek vzdoruje.Pořád jsem to nepochopi.Budu to muset někde nastudovat.Myslel jsem,že to zvládnu,ale ne. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to RW : tak na poprve mi to fungovalo paradne,ale ted kdyz to chci delat u dalsi souboru tak se to nejde naasociovat...nevis cim by to mohlo byt?jsem z toho krapet zoufalej...pls help me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...