Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Prosba o radu.

Pročetl jsem si toto fórum,ale nenašel jsem radu jak na černé rámečky okolo obrazu a jak na obraz navýšku.Dělám to takto:projedu HAV přes HavToTS a pak to projedu přes VsoDivxToDVD,nakonec ve shrink 3.15 vystříhám reklamy ap.Ale už Vso mi píše že vstupní obraz je v poměru 11:12,Vso mám nastaveno na Pal /4:3 .Zvuk je ve stereu nepozoruji žádný posun ap.,obraz je také normální -bez viditelných chyb jen je obraz na výšku(ne ale obličeje ap.),musím na televizi nastavit 16:9 na na DVD přehrávači zoom-pak je klasický širokoůhlý obraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Už dva dny zkouším a laboruju jak dostat data ze setopboxáckého HDD, připojeného k PC pomocí adapteru IDE-USB. Zkoušel jsem vše o čem jsem četl, GetHav, utilitu SigmaTec

a prostě nic. Na disk se nedostanu a v okně GetHav jsou vidět bezejmenné soubory o velikosti 1,6kB. Už tady padlo několik takových dotazů, nikdo neporadil. Nikdo fakt nepomůže??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Prosím Vás o radu , koupil jsem si CV 6000 DVR od UPC . Instaloval jsem usb podle návodu ale mam problem , když připoji CV 6000 DVR k pc přes usb tak se mi nikde neoběví že pc našlo CV 6000 DVR . Prosím vás o pomoc jak to mam připojit , už si nevím rady moc děkuji Matyáš - radek.radka@volny.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu: Nahraji zakódovaný film a při přehrávání některý jde normálně a některý nehraje, i když vypadá, že se přehrává, ale bez zvuku a obrazu a několikanásobnou rychlostí (prostě ubíhá čas, ale jinak se nic neděje). Co s tím? Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...