Přejít na obsah

Záznam v digitálu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vslayer

Zdravim vsechny,

uz podruhe se mi stalo, ze DVR nenahralo program z AXN - rsp. nahralo, ale ne tak, aby byl sledovatelny, obraz se sklada z mnoha barevnych ctverecku, obcas jsou videt smouhy a ctverecky zmeni barvu. Minuly tyden jsem nahraval ten stejny program a taktez se nahral spatne - pokud zustal obraz staticky, byl v poradku, jakmile se neco dalo do pohybu, doslo k rozmazani a objevily se ctverecky. Obe nahravky mely take mensi velikost nez je obvykle (1hod - 750MB, obvykle 1,19GB).

 

Zatim mam podezreni na tyto priciny:

1.) obe tyto nahravky byly az druhe v poradi (prvni nahravka v poradi byla OK)

2.) nahravani zacalo az kdyz bylo DVR ve stand by rezimu (nevim, jestli to muze byt vliv), prvni nahravka v poradi se nahravala, kdyz bylo DVR v provozu.

3.) zatim se chyba projevila POUZE u programu AXN, jinde vse funguje bez problemu

 

Pozn.: nastavuji nahravani rucne, ne z EPG, posun konce nahravky (treba o 10min) nastaven nemam.

 

Ma nekdo podobne potize, nasel nekdo reseni? Dekuji za rady...

 

Edit: tak jsem delal dalsi pokus a ze 4 nastavenejch useku (po 15 minutach) neni sledovatelnej ani jeden. Jen u AXN, vse ostatni funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu potvrdit ze kdysi se my stalo neco velmi podobneho, 3 nahravky po sobe z AXN, prvni OK, druha a treti byly nejaky poskozeny, ale uz si presne nepamatuju jak, protoze uz je to dlouho.

A bylo to poprvy a naposled co se meto stalo, z AXN totiz bezne nenahravam.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vslayer

Taky z AXN bezne nenahravam, ale jede tam ODZNAK, takze se neda nic jinyho delat, zkusim se na to jeste podivat a najit v tom nejakou zakonitost.

 

Jak jsem tak procital forum, tak jsem videl, ze vsichni zkoumaji uroven a kvalitu signalu - kde se tato informace nachazi, jsem asi slepej, ale nemuzu ji nikde nalezt.

 

EDIT: uz jsem to nasel - jak vysoko by se mely cisla pohybovat? Na AXN dosahuji 65-75% (neustale to kolisa) a 97-99%. Dalsi zjisteni je, ze kdyz nahravam z AXN nejede ani jeden program z muxu 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vslayer

CV-6000 DVR.

 

Kdyz zapnu nahravani na AXN, tak u nekterych kanalu znacne poklesne uroven signalu a zacnou pak ctvereckovat (jen ty v muxu 10).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vslayer

Na tu propojku uz jsem myslel (jelikoz se problem projevi pouze pri nahravani). Kabely jsem kontroloval nejmin stokrat, mely by byt v pohode, jsou novy, vedou podel zdi, nikde se na ne neda slapnout, nejsou zlomeny atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vslayer

Kdyz jsem ted odpojil a zase zapojil tu propojku, tak uz nahravani z AXN ty ostatni programy nerusi - nedochazi k poklesu urovne signalu. Cili problem je snad vyresen, nahravani je zatim taktez v poradku.

 

Rozbocovac tady jeden mam, ale snazil jsem se koupit nejakej lepsi, ty konektory jsou sroubovaci, vsechno jsem se pokusil udelat co nejpecliveji. Ten rozbocovac technici videli a nic nerikali.

 

Uroven signalu je nyni na 80% a drzi.

 

Dekuji zdejsimu adminovi za reakce a podnetne rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...